KSWPolskie MMA

Doniesienia: Damian Grabowski vs. Dmitry Smolyakov na KSW 47 (AKTUALIZACJA)

Wedle nieoficjalnych doniesień, Damian Grabowski skrzyżuje rękawice z Dmitrym Smolyakovem podczas marcowej gali KSW 47 w Łodzi.

Wedle nieoficjalnych doniesień rosyjskiego portalu Best of MMA, Damian Grabowski (21-5) zadebiutuje pod sztandarem KSW podczas zaplanowanej na 23 marca w Łodzi gali KSW 47. Rywalem polskiego ciężkiego ma być Dmitry Smolyakov (8-2).
Po nieudanej przygodzie z UFC, gdzie w latach 2016-2017 stoczył trzy walki, wszystkie przegrywając – z Derrickiem Lewisem, Anthonym Hamiltonem i Chasem Shermanem – Damian Grabowski wystąpił na październikowej gali FEN 22, ubijając José Rodrigo Guelke.

Natomiast Rosjanin serią ośmiu zwycięstw na otwarcie kariery utorował sobie drogę do UFC, ale tam przegrał dwie walki – najpierw został uduszony przez Luisa Henrique, a następnie ubity przez Cyrila Askera. Od tego czasu, czyli stycznia 2017 roku, nie był widziany w akcji. Szykowano go dwukrotnie do pojedynku z Adamem Wieczorkiem, ale nic z tego nie wyszło.

Na tę chwilę nie wiadomo jednak, na ile zgodne z prawdą są doniesienia Rosjan. Szczególnie bowiem zakontraktowanie Smolyakova po dwóch porażkach w UFC nie wydaje się szczególnie prawdopodobne.

Aktualizacja:

Wedle informacji Lowking.pl, doniesienia rosyjskiej strony nie są zgodne z rzeczywistością.

*****

„Wiecie, o kogo chodzi” – Cain Velasquez zapowiada powrót

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button