UFC

Doniesienia: Artem Lobov z nowym rywalem na UFC Fight Night 138

Wedle nieoficjalnych doniesień, organizatorzy znaleźli zawodnika, który zastąpi Zubairę Tukhugova w walce z Artemem Lobovem, do której dojdzie za dwa tygodnie w Moncton.

Kilka dni temu gruchnęły doniesienia – potwierdzone przez kilku dziennikarzy – o wycofaniu Zubairy Tukhugova z walki z Artemem Lobovem, do której miało dojść podczas zaplanowanej na 27 października w Moncton gali UFC Fight Night 138. Wszystko z powodu udziału Czeczena w zawierusze, jaką po poddanie Conora McGregora rozpętał podczas gali UFC 229 w Las Vegas Khabib Nurmagomedov.
W najnowszym wywiadzie z Arielem Helwanim trener Rosyjskiego Młota John Kavanagh potwierdził, że jego podopieczny ma już nowego przeciwnika, ale nie zdradził jego nazwiska.

Wedle doniesień, jakie pojawiły się na portalu Reddit.com, jest nim natomiast Michael Johnson, który kilka dni temu opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/Boyt2llnBpx/

Wszyscy o tym opowiadają, ale bardzo niewielu – naprawdę niewielu – jest na to gotowych! Mam swój cel i pozostaję na nim skupiony w każdej sekundzie swojego życia! Mam dla was miłą niespodziankę! Wracam do akcji o wiele szybciej!

Michael Johnson przerwał ostatnio serię trzech porażek, niejednogłośnie wypunktowując Andrego Filiego podczas sierpniowej gali UFC Fight Night 135. Przerwał w ten sposób czarną serię trzech porażek.

Artem Lobov dwa ostatnie pojedynki skończył na tarczy.

*****

Sierpem #68 – jak Dagestański Orzeł uciszył irlandzkiego gwiazdora?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button