UFC

Donald Trump z uznaniem o Colbym Covingtonie i… Bryce Mitchellu

Donald Trump ponownie wyraził się w mediach społecznościowych z uznaniem o Colbym Covingtonie, tym razem obdarowując też chwałą Bryce’a Mitchella

Obserwowany na Twitterze przez ponad 67 milionów ludzi prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump poświęcił jeden z wpisów dwóm zawodnikom UFC, Colby’emu Covingtonowi oraz… Bryce’owi Mitchellowi.

Zobacz także: Alistair Overeem zabrał głos po makabrycznym rozcięciu

ANTIFA nie ruszy na Bryce’a albo Colby’ego Covingtona w najbliższym czasie. Zdecydowanie wolą ludzi, którzy nie potrafią się bronić!

Wpis ten nie jest oczywiście przypadkowy. Podczas zeszłotygodniowej gali UFC on ESPN 7 w Waszyngtonie Bryce Mitchell popisał się drugim w historii UFC poddaniem twisterem – jak twierdzi, nauczył się tej techniki na You Tube! – zmuszając w ten sposób do klepania Matta Saylesa. W wywiadzie w oktagonie zaraz po zwycięstwie zwrócił się natomiast właśnie do prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Donaldzie Trumpie, jestem w DC. Jeśli potrzebujesz pomocy w spuszczeniu manta jakimś politykom, zawołaj mnie, brachu – zrobię to za darmo!

Wspomnienie Colby’ego Covingtona przez Donalda Trumpa wiąże się natomiast najprawdopodobniej z sobotnią galą UFC 245 w Las Vegas, gdzie Chaos – wielki zwolennik urzędującego prezydenta – stanie do walki o pas mistrzowski wagi półśredniej z Kamaru Usmanem.
Pretendent od dawna zapowiada, że gdy odbierze tytuł Nigeryjczykowi, ponownie zawita do Białego Domu, aby przekazać go Donaldowi Trumpowi.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kamaru Usman vs. Colby Covington – analiza bukmacherska PZBUK przed UFC 245

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button