Donald Cerrone z pierwszą – bojową! – reakcją na zestawienie walki z Conorem McGregorem

Wiele lat po pierwszej scysji słownej Donald Cerrone i Conor McGregor pójdą w oktagonowe tany, z czego Amerykanin nie ukrywa zadowolenia.

Wczoraj gruchnęła nowina o powrocie Conora McGregora, którego w walce wieczoru zaplanowanej na 18 stycznia w Las Vegas gali UFC 246 ugości w oktagonie Donald Cerrone.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Nieukrywający od dawna zainteresowania konfrontacją z Irlandczykiem Amerykanin zdążył już zareagować na potwierdzenie walki, publikując w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie.

View this post on Instagram

Happy Thanksgiving All

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

Na tym nie koniec, bo dziennikarz Ariel Helwani zasięgnął języka u menadżera Kowboja Josha Jonesa, który zdradził mu pierwsze słowa swojego klienta na wieść o starciu z Irlandczykiem.

Wreszcie dostanę go w swoje ręce.

– miał powiedzieć Cerrone.

W starciu z Notoriousem Amerykanin powalczy o powrót na zwycięskie tory po dwóch porażkach – z Tonym Fergusonem i Justinem Gaethje.
Niewidziany w akcji od października ubiegłego roku – przegrał przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem – a w glorii zwycięzcy od ponad trzech lat Irlandczyk póki co nie zabrał publicznie głosu na temat konfrontacji z Kowbojem.

Obaj zawodnicy po raz pierwszy starli się słownie jeszcze w 2015 roku podczas jednej z konferencji prasowych.

W styczniu tego roku Conor McGregor zapowiedział, że da walkę opromienionemu wówczas wiktorią nad Alexandrem Hernandezem Donaldowi Cerrone, ale skończyło się wówczas na słowach. Jak twierdził Kowboj, organizatorzy próbowali kilka razy doprowadzić do walki, ale Irlandczyk wynajdował powody, aby jej nie przyjąć.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply