Donald Cerrone vs. Niko Price na wrześniowej gali UFC

Krwawo zapowiadający się pojedynek pomiędzy Donaldem Cerrone i Niko Pricem został dodany do rozpiski wrześniowej gali UFC.

Zaprawiony w bojach Donald Cerrone (36-15) powalczy o przerwanie fatalnej serii porażek, mierząc się 19 września z Niko Pricem (14-4).

Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii półśredniej. Doniósł o nim nieoficjalnie portal ESPN.com.

37-letni już Kowboj ma za sobą najgorszy okres w karierze – przegrał bowiem aż cztery walki z rzędu, w tym trzy przed czasem. Ostatnie zwycięstwo odniósł w maju ubiegłego roku, rozbijając w dobrym stylu Ala Iaquintę. Później jednak przegrał z Tonym Fergusonem, Justinem Gaethje i Conorem McGregorem. Ostatnio był widziany w akcji w kwietniu tego roku, przegrywając jednogłośnie w rewanżu z Anthonym Pettisem w ramach gali UFC 249.
30-letni Hybrid przeplata od dłuższego czasu zwycięstwa z porażkami. Ostatnio – także podczas majowej gali UFC 249 – zmuszony był uznać wyższość Vicente Luque. Wcześniej natomiast znokautował Jamesa Vicka.

Kowboj będzie oczywiście miał po swojej stronie doświadczenie i solidny kickboxing, a w ostatnim starciu zaprezentował nawet przebłyski dobrej formy, ale wydaje się, że niekonwencjonalny w swoich poczynaniach, dysponujący znacznie lepszym zasięgiem, a zarazem obdarzony ciężkimi pięściami Price stanowić może dla niego przeszkodę nie do przebycia. Z drugiej zaś strony, Cerrone zawsze może spróbować odwołać się do zapasów i pracy z góry…Przewidywane kursy bukmacherskie:

Donald Cerrone – 2.45
Niko Price – 1.55

Wstępny typ:

Niko Price

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. bulizzor

    15 sierpnia 2020 at 11:08

    Oj nie miał łatwych przeciwników ostatnio Donald.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply