Babilon MMAPolskie MMA

Dobrze znany polskim zawodnikom Brazylijczyk rywalem Kamila Oniszczuka na Babilon MMA 7

Niepokonany w zawodowej karierze Kamil Oniszczuk powróci do akcji podczas styczniowej gali Babilon MMA 7, mierząc się z Guilherme Cadeną Martinsem.

Rywalem utalentowanego Kamila Oniszczuka (6-0) podczas zaplanowanej na 25 stycznia w Żyrardowie gali Babilon MMA 7 będzie doświadczony Brazylijczyk Guilherme Cadena Martins (25-15), o czym doniósł portal PolsatSport.pl.

Walczący zawodowo od 2016 roku reprezentant poznańskiego Ankosu MMA wygrał wszystkie dotychczasowe walki, w tym dwie przed czasem. Dla organizacji Babilon MMA stoczył już trzy walki – w debiucie wypunktował Pawła Karwowskiego, następnie poddał Maksima Potapova, by podczas sierpniowej gali Babilon MMA 5 pokonać decyzją sędziowską Saida-Magomeda Abdulkadyrova.

Z kolei wojujący zawodowo od 2012 roku 26-letni Brazylijczyk rywalizował w trzech kategoriach wagowych – od piórkowej przez lekką do półśredniej. 21 z 25 zwycięstw odnosił przez poddania. Aż pięć razy miał okazję stawać naprzeciwko polskich rywali, trzy razy wychodząc z tych bojów obronną ręką – z Robertem Maciejowskim, Łukaszem Stankiem i Hubertem Szymajdą – dwa razy kończąc na tarczy – w starciach z Sebastianem Kotwicą i Mariuszem Radziszewskim.

Rozpiska Babilon MMA 7

120,2 kg: Michał Kita (17-10) vs. Artur Głuchowski (6-5)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (6-2) vs. Łukasz Rajewski (8-4)
77,1 kg: Kamil Oniszczuk (6-0) vs. Guilherme Cadena Martins (25-15)
93 kg: Łukasz Sudolski (2-0) vs. Arkadiusz Jędraczka (7-13)

*****

Jedziesz, Janku – czyli trzy najważniejsze tygodnie w karierze Cieszyńskiego Księcia

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button