UFC

Dlaczego Dana White nie znosi Jana Błachowicza? Ma swoje powody!

Relacje pomiędzy Daną Whitem i Janem Błachowiczem nigdy do najserdeczniejszych nie należały – czemu trudno się jednak dziwić.

Po zakończeniu zeszłotygodniowej gali UFC 282 w Las Vegas sternik organizacji Dana White stwierdził, że walka wieczoru wydarzenia pomiędzy Janem Błachowiczem i Magomedem Ankalaevem – zakończona niejednogłośnym remisem – była „okropna”.

Amerykański promotor stwierdził nawet, że z oktagonu tak bardzo wiało nudą, że po trzeciej rundzie zaczął się „wyłącząc”. Natychmiast usunął też obu zawodników z mistrzowskiej rozgrywki w wadze półciężkiej, zestawiając na styczeń pojedynek pomiędzy Gloverem Teixeirą i Jamahalem Hillem.

Wypowiedzi te Dany White’a zdecydowanie do gustu Cieszyńskiemu Księciu nie przypadły. W udzielonych po powrocie do Polski wywiadach stwierdził, że amerykański promotor „gada głupoty”.

Historia szorstkiej przyjaźni White’a z Błachowiczem jest już jednak długa. Sięga 2019 roku. Amerykański promotor ma aż nadto powodów, aby nieszczególnie sympatyzować z polskim zawodnikiem. Dlaczego? Odpowiedzi w poniższym nagraniu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button