KSWPolskie MMA

„Decyzji nie będzie” – Roberto Soldić zapowiada mocną walkę z Mamedem Khalidovem

Roberto Soldić nie sądzi, aby o wyniku jego walki z Mamedem Khalidovem decydowali sędziowie punktowi.
Podczas piątkowej ceremonii prezentacji zawodników bohaterowie walki wieczoru gali KSW 65 w Gliwicach Mamed Khalidov i Roberto Soldić po raz kolejny – i tym razem ostatni – stanęli oko w oko, nie przechodząc do rękoczynów.
W sobotę późnym wieczorem w ruch pójdą już pięści. Na szali znajdzie się tytuł mistrzowski wagi średniej, który jest w posiadaniu Czeczena, a na który to czyha dzierżący tron 77 kilogramów Roberto Soldić.

– Czuję dobrą walkę – powiedział Chorwat w rozmowie z dziennikarzami po ważeniu. – Czuję mocne rundy. Idę po zwycięstwo. Chcę być pierwszym podwójnym mistrzem.

– Przekonamy się, czy będzie pięć rund – kontynuował. – Jestem przygotowany na dziesięć rund. Muszę robić to, co robię zawsze. Myślę, że decyzji nie będzie.

Spośród dziewiętnastu zwycięstw, jakie odniósł w zawodowej karierze, aż szesnaście Robocop zanotował przez nokauty. Z podobnym nastawieniem na skończenie wejdzie do klatki w Gliwicach.– Strategia będzie standardowa – powiedział. – Wchodzę do klatki i idę do przodu, szukając skończenia. Jak zawsze. Jestem w pełni skupiony i zmotywowany. Jestem gotowy i myślę, że pokażę jeszcze lepsze umiejętności niż dotychczas. Dam o wiele lepszy występ.

Chorwacki pretendent potwierdził, że w pełni zdaje sobie sprawę z kreatywności i nieprzewidywalności Khalidova. Jak zapowiadał w innych wywiadach, wkalkuluje je w swoją grę, pozostając niezwykle czujnym.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Nigdy nie wiadomo, co przyniesie walka – powiedział. – Jest niebezpiecznym zawodnikiem od pierwszej do ostatniej sekundy. Jestem na to przygotowany, skupiony. Cieszę się, że biorę w tym udział. Jutro będę się dobrze bawił i pójdę po zwycięstwo.

Artykuły poświęcone KSW 65:
Analiza i typ na walkę Khalidov vs. Soldić
Typowanie KSW 65
Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button