Babilon MMAPolskie MMA

Dawid Śmiełowski spektakularnie i brutalnie nokautuje Damiana Zorczykowskiego (VIDEO)

Dawid Śmiełowski powrócił z bardzo dalekiej podróży, w ostatnich sekundach walki brutalnie nokautując Damiana Zorczykowskiego.

Dawid Śmiełowski (6-0) popisał się spektakularnym nokautem w ostatnich sekundach pojedynku z Damianem Zorczykowskim (6-5) podczas gali Babilon MMA 11 w Radomiu.

Zobacz także: Alistair Overeem zabrał głos po makabrycznym rozcięciu

W pierwszej rundzie Zorczykowski długimi fragmentami kontrolował i okolicznościowo obijał Śmiełowskiego z góry. Jednak w końcówce zawodnik z Witkowa wrócił na nogi, podkręcając tempo. Posłał nawet soczystą kombinacją 1-2 Zorczykowskiego na deski, ale w ostatnich sekundach ponownie wylądował na plecach.

Druga runda toczyła się zdecydowanie pod dyktando Zorczykowskiego, który przez niemal pięć minut kontrolował i obijał rywala z góry – w pewnej chwili wydawał się nawet, że jest bliski skończenia walki, gdy przedarł się do dosiadu, rozpuszczając ciosy i łokcie. Śmiełowski zdołał jednak przetrwać.

Do trzeciej rundy zawodnik z Witkowa wyszedł z intencjami rozstrzygnięcia walki przed czasem, zdając sobie najprawdopodobniej sprawę, że przegrał dwie pierwsze odsłony. Zdzielił rywala kilkoma dobrymi rywalami, ale Zorczykowski ponownie zaprzęgnął do działania zapasy, lądując w dosiadzie. Na nieco ponad minutę przed końcem walki Śmiełowski wrócił jednak na nogi, tam trafiając kilkoma srogimi ciosami. Posłał nawet przeciwnika na deski, ale ten z czasem wrócił, cudem unikając kopnięcia na głowę. Zorczykowski był jednak okrutnie zmęczony i naruszony, niemalże słaniając się na nogach. Śmiełowski ruszył z impetem, atakując rannego rywala latającym kolanem – i trafił czysto, brutalnie nokautując Zorczykowskiego.

Dawid Śmiełowski broni tym samym nieskazitelnego bilansu, odnosząc drugie zwycięstwo pod sztandarem Babilon MMA. Wszystkie sześć wiktorii w karierze odniósł przed czasem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Dla Damiana Zorczykowskiego jest to już trzecia porażka z rzędu.

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button