„Dawać tu teraz hejterów!” – Scott Askham przerywa ciszę po klęsce z Mamedem Khalidovem

Scott Askham podsumował przegrany przez 36-sekundowy nokaut rewanżowy pojedynek z Mamedem Khalidovem na KSW 55.

Nie tak wyobrażał sobie rewanżowe starcie z Mamedem Khalidovem był już mistrz kategorii średniej Scott Askham.

W walce wieczoru gali KSW 55 w ŁodziBrytyjczyk wytrzymał z Czeczenem ledwie 36 sekund, padając na deski po spektakularnym latającym kopnięciu. Tym samym Askham doznał pierwszej w karierze porażki przez nokaut, tracąc koronę wagi średniej.

W krótkim wywiadzie po walce Brytyjczyk wyraził pełną gotowość na stoczenie trzeciego pojedynku z Mamedem Khalidovem, a w niedzielę rano krótko podsumował w mediach społecznościowych nieudany występ.
– Cóż, nie poszło zgodnie z planem! – napisał. – Był tego wieczoru lepszy! Gratulacje, Mamedzie Khalidovie.

– Dawać tu teraz hejterów! Macie teraz swój czas, ale mówiąc mi, żebym okazywał więcej szacunku, pamiętajcie, co robicie, trolując mnie.

– Przyjmuję to i idę przed siebie! Zrobiłem już wystarczająco dużo rewanżów w KSW, więc myślę, że pora na trylogię!

– Dziękuję wszystkim fanom, dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w przygotowaniach, dziękuję sponsorom i dziękuję Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za dane mi szanse!View this post on Instagram

Well that didn’t go to plan! Better man on the night! Congratulations @mamed_khalidov Bring on the haters 👍🏻👍🏻 enjoy it guys but while you are telling me to be more respectful, Remember what you’re doing trolling me 😂. I’ll accept it and move forward! I’ve done enough rematches for KSW so I think a trilogy is on the cards! Thank you to all my fans, thank you to everyone who helped me prepare, thank you to my sponsors,thank you @martinlewandowski and @kawul_ksw for the opportunities! 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 To nie poszło zgodnie z planem! Lepszy gość wygral zeszłej nocy! Gratulacje @mamed_khalidov! No hejetrzy macie swój czas teraz! Możecie się tym teraz delektować 😂 Przyjmuję to i idę dalej do przodu.Zrobiłem dużo rewanżów w KSW także wydaje mi się, że trylogia znajdzie się na kartach. Dziękuje wszystkim moim fanom i każdemu kto mi pomógł w przygotowaniach. Dziękuje moim sponsorom i @martinlewandowski i @kawul_ksw za wszystkie wyzwania! 🇵🇱

A post shared by Scott Askham (@scottaskham1) on

Mamed Khalidov stwierdził po walce, że jest otwarty na trzecią potyczkę. Taki scenariusz widzą też właściciele KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, choć obaj nie przesądzali, czy do trylogii dojdzie od razu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ma wielkie szczęście” – Cormier prowokuje Błachowicza, przekonany, że Polak nie chciałby z nim walczyć

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply