KSWUFC

David Zawada: „Od zawsze moim marzeniem była walka w UFC!”

David Zawada zabrał głos po ogłoszeniu podpisania kontraktu z organizacją UFC, w barwach której zadebiutuje podczas gali UFC Fight Night 134 w Hamburgu.

Dziś w nocy gruchnęła nowina o transferze czołowego półśredniego KSW Davida Zawady do organizacji UFC. Pochodzący z Polski niemiecki zawodnik zadebiutuje w oktagonie już podczas zaplanowanej na 22 lipca w Hamburgu gali UFC Fight Night 134, zastępując kontuzjowanego Alana Joubana w starciu z Dannym Robertsem.
I właśnie na temat zmiany barw Sagat wypowiedział się w mediach społecznościowych.

Jestem dumny, mogąc ogłosić, że wystąpię na gali UFC w Hamburgu w Niemczech! Przede wszystkim podziękowania dla KSW i Martina Lewandowskiego za świetną współpracę, każdą szansę i każdą walkę, jaką mi daliście. Bardzo dziękuję i wiedzcie, że powrócę ??❤

Podjęcie decyzji było dla mnie bardzo trudne, ale od zawsze moim marzeniem była walka w UFC! W niedzielę to marzenie stanie się rzeczywistością i nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo szczęśliwy i dumny jestem, mogąc wejść do oktagonu, aby reprezentować moje dwa kraje – Niemcy ?? i Polskę ?? ??
Sagat

27-letni zawodnik znajduje się na fali pięciu zwycięstw. Trzy z nich odniósł pod sztandarem KSW, od dłuższego czasu garnąc się do walki o złoto 77 kilogramów z Dricusem Du Plessisem.

Teraz karierę kontynuował będzie w największej lidze świata.

*****

UFC Fight Night 133: dos Santos vs. Ivanov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button