Darren Till chce co-main eventu u boku Conora McGregora i Donalda Cerrone

Były pretendent do pasa wagi półśredniej, a obecnie wojujący w kategorii średniej Darren Till chce powrócić do oktagonu na okoliczność styczniowej gali UFC 246.

Co prawda jeszcze w zeszłym tygodniu Darren Till i Robert Whittaker wspólnie ustalili w mediach społecznościowych, że staną naprzeciwko siebie podczas zaplanowanej na 21 marca gali UFC w Londynie, ale… Sytuacja zmienia się dynamicznie!

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Wraz z ogłoszeniem pojedynku Conora McGregora z Donaldem Cerrone w charakterze dania głównego szykowanej na 18 stycznia w Las Vegas gali UFC 246, Brytyjczyk zapałał żądzą walki w tym właśnie terminie, dzieląc się nią z Robertem Whittakerem.

Z pewnością potrzebują co-main eventu? Robercie Whittakerze, jedziemy!

Nowozelandzki Australijczyk, który kilka tygodni temu stracił koronę mistrzowską 185 funtów na rzecz Israela Adesanyi, póki co nie odpowiedział na powyższe słowa Goryla z Liverpoolu.

Darren Till powraca po zwycięskim debiucie w kategorii średniej. Podczas nowojorskiej gali UFC 244 niejednogłośnie wypunktował Kelvina Gasteluma.
Wśród zapowiedzianych już na UFC 246 pojedynków trudno wskazać tak, który nadawałby się na co-main event. Do tych najciekawszych należą starcia Anthony’ego Pettisa z Carlosem Diego Ferreirą oraz Sodiqa Yusuffa z Andre Filim.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply