Daniel Omielańczuk powalczy z byłym mistrzem ACB na lutowej gali ACA 92


W swoim trzecim występie pod banderą czeczeńskiej organizacji Daniel Omielańczuk skrzyżuje rękawice z Zelimkhanem Umievem podczas lutowej gali ACA 92.

Rywalem Daniela Omielańczuka (20-9-1) podczas zaplanowanej na 16 lutego na warszawskim Torwarze gali ACA 92 będzie były mistrz kategorii ciężkiej Zelimkhan Umiev (10-2). O zestawieniu oficjalnie poinformowali organizatorzy, potwierdzając tym samym wcześniejsze doniesienia portalu NaszeMMA.pl.
Rozstawszy się z UFC, w 2018 roku Daniel Omielańczuk stoczył pod sztandarem czeczeńskiej organizacji dwie walki. W debiucie udusił w pierwszej rundzie Bobby’ego Brentsa, by następnie podczas wrześniowej gali ACB 89 przegrać jednogłośną decyzją sędziowską z Amirem Aliakbarim.

Zelimkhan Umiev to były mistrz organizacji ACB i WFCA. Ten pierwszy tytuł utracił niespełna trzy lata temu na rzecz Salimgereya Rasulova, odchodząc następnie z organizacji. Zakotwiczył w WFCA, tam również sięgając po złoto. Pokonywał między innymi Virgiza Zwickera czy Geronimo dos Santosa. Ostatnio był widziany w akcji podczas sierpniowej gali WFCA 50, przegrywając przez nokaut w pierwszej rundzie z Evgenyem Goncharovem. Poniżej ta właśnie walka.

Aktualizacja w trakcie…

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Jakub Lewandowski

    19 grudnia 2018 at 21:16

    Bardzo chcą żeby Daniel ciągle przegrywał. Zapaśnicy to dla niego wyrok

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *