Dana White wściekły na Mario Yamasakiego

Głównodowodzący UFC Dana White nie zostawił suchej nitki na Mario Yamasakim za jego sędziowanie walki Valentiny Shevchenko z Priscilą Cachoeirą.

Dana White nie zdzierżył po tym, co zobaczył w co-main evencie gali UFC Fight Night 125 w Belem. Zdegustowany – nie po raz pierwszy! – postawą sędziego Mario Yamasakiego w walce Valentiny Shevchenko, która zmasakrowała Priscilę Cachoeirę, skierował pod adresem oktagonowego rozjemcy kilka mocnych słów.
Priscila Cachoeira, pokazałaś w tej walce mnóstwo serca i odporności. Jestem zaszczycony, że walczysz w UFC. Niestety, sędzia jest tam, aby cię chronić, a Mario tego NIE ZROBIŁ. To nie pierwszy jego odrażający występ w oktagonie. Niestety też nie mogę z tym nic zrobić – może Brazylijska Komisja i mam nadzieję, że po tym pokazie okropnej niekompetencji nigdy więcej nie postawi stopy w oktagonie. Uderzenia celne 230-3.

*****

UFC Fight Night 125 – Machida vs. Anders – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply