UFC

Wyniki UFC Belem: Valentina Shevchenko zmasakrowała Priscilę Cachoeirę – video

Valentina Shevchenko rozpoczęła przygodę z kategorią muszą z nie lada przytupem, deklasując podczas gali UFC Fight Night 125 w Belem Priscilę Cachoeirę.

W co-main evencie gali UFC Fight Night 125 w Belem Valentina Shevchenko (15-3) zmiażdżyła Priscilę Cachoeirę (8-1), okrutnie Brazylijkę rozbijając i ostatecznie poddając.
Już w jednej z pierwszych akcji Shevchenko okrutnie naruszyła Cachoeirę, z dziecinną łatwością przedzierając się przez nieistniejącą defensywę sztywnej Brazylijki. Mając rywalkę naruszoną – i z mocno prawdopodobnie uszkodzonym kolanem – Valentina przewróciła ją, wbiła w siatkę i zasypała ostrymi łokciami z gardy, przeokrutnie rozcinając Priscilę.

Twarz Brazylijki pokryła się krwią i ranami. Cachoeira nie miała pojęcia, jak bronić się przed łokciami z góry, próbując nieporadnie kleić się do Valentiny. Debiutantka dotrwała jednak do końca pierwszej rundy.

Na otwarcie drugiej odsłony Shevchenko przewróciła rywalkę, błyskawicznie torując sobie drogę do krucyfiksa, z którego zasypała ją gradem łokci. Zawodniczka z Kirgistanu spróbowała Americany, ale bez powodzenia. Na chwilę straciła krucyfiks, ale szybko go odzyskała, kontynuując rzeź. Brazylijka demonstrowała jednak nie lada odporność i serce do walki.

Z czasem jednak Shevchenko przeszła do dosiadu, rozpuszczając ręce. Brazylijka oddała plecy, ale inkasowała uderzenie za uderzeniem. W końcu zlitowała się nad rywalką, przekładając rękę pod jej szyją i zmuszając ją do klepania.

*****

UFC Fight Night 125 – Machida vs. Anders – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button