Dana White chce walki Jones vs. Gustafsson II podczas UFC 232


Zasiadający za sterami UFC Dana White zdradził, że liczy na zestawienie rewanżowej konfrontacji Jona Jonesa z Alexandrem Gustafssonem podczas grudniowej gali UFC 232.

Sytuacja w czubie kategorii półciężkiej zmienia się jak w kalejdoskopie. Ledwie wczoraj pojawiły się doniesienia o pracach nad doprowadzeniem do starcia Alexandra Gustafssona z Yoelem Romero – o tymczasowy lub właściwy pas – w ramach walki wieczoru UFC 230, ale dzisiaj na mieście inne są już treście.

Jak bowiem poinformował portal ESPN.com, głównodowodzący amerykańskiego giganta Dana White celuje w inne zestawienie. Chce mianowicie doprowadzić do rewanżowego starcia pomiędzy Alexandrem Gustafssonem i mającym za sobą zwycięski bój z Amerykańską Agencją Antydopingową – choć okupiony ciężkimi stratami wizerunkowymi – Jonem Jonesem.

White chciałby, aby do rewanżu doszło podczas zaplanowanej na 29 grudnia gali UFC 232 w Las Vegas.
To była jedna z najlepszych mistrzowskich walk w kategorii półciężkiej i spodziewam się, że rewanż będzie taki sam!!!!

– napisał do ESPN.com Dana White.

Obaj zawodnicy zmierzyli się po raz pierwszy pięć lat temu, dając krwawą, 5-rundową wojnę, którą ostatecznie skończył z tarczą Jon Jones.

Mauler od dłuższego czasu nie ukrywa, że marzy mu się rewanż, a i Bones wydaje się na taki scenariusz w pełni otwarty.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *