„Dajesz radę tylko smartfonom, autobusom i kresce kokainy” – Mairbek Taisumov odpowiada Conorowi McGregorowi

Mairbek Taisumov nie zdzierżył, ostro odpowiadając Conorowi McGregorowi na zarzuty o stosowanie dopingu.

Przed kilkoma dniami Conor McGregor ni z gruszki, ni z pietruszki ponownie zaatakował w mediach Khabiba Nurmagomedova i jego ekipę – tym razem jednak z frontu antydopingowego.

Dagestański Orzeł nie odpowiedział Irlandczykowi – ale uczynił to Mairbek Taisumov, któremu również Notorious wytknął, że swego czasu wpadł on na dopingu.

Zobacz także: Tony Ferguson spotkał się z Daną Whitem i zapowiedział powrót

McKokaino, jednym PRZERAŻONYM SZCZUREM, jakiego widzę na tym obrazku, jesteś TY, siedząc w kącie, jęcząc i płacząc, nazywając to tylko biznesem. Dajesz radę tylko smartfonom, autobusom i kresce kokainy, ćpunie! Mam nadzieję, że któregoś dnia spotkamy się twarzą w twarz.

W organizmie Czeczena wykryto w zeszłym roku metabolity Stanozololu, ale został zawieszony tylko na pół roku, ponieważ badania dowiodły, że zabroniona substancja pochodziła z zanieczyszczonego suplementu.

Mairbek Taisumov znajduje się na fali sześciu zwycięstw, w tym pięciu przed czasem. Ostatnio był widziany w akcji podczas wrześniowej gali UFC Fight Night 136 w Moskwie, gdzie jednogłośnie – choć dyskusyjnie – pokonał Desmonda Greena.
Do oktagonu 30-latek powróci najprawdopodobniej 7 wrześnie przy okazji gali UFC 242 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale póki co nie wiadomo, kto będzie jego rywalem.

*****

„Pokonałabym Khabiba w Judo, na sto procent” – Kayla Harrison stawia sprawę jasno

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Rozdający karty

    9 maja 2019 at 17:30

    Odezwał się ten co wagi nie robił. A co rudy powiedział coś źle? Wpadl na dopingu? Wpadl.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply