Bez kategoriiUFC

Czy wystąpi na gali w Anglii? Z kim chciałby się zmierzyć? Czy wierzy, że kiedykolwiek dojdzie do walki z Jonem Jonesem?

Tom Aspinall odpowiedział na pytania fanów, także te dotyczące powrotu do oktagonu UFC oraz nazwiska potencjalnego rywala.
Tymczasowy mistrz wagi ciężkiej UFC Tom Aspinall odpowiedział na pytania fanów dotyczące między innymi jego występu na gali w Anglii oraz potencjalnej walki z Curtisem Blaydesem.

W listopadzie zeszłego roku Brytyjczyk sięgnął po tymczasowy pas, rozbijając w pył Sergeya Pavlovicha. Przez kilka tygodni harował później jak zły, aby na szali jego kolejnego starcia znalazł się właściwy pas mistrzowski, który jest w posiadaniu Jona Jonesa, ale Dana White i spółka pozostali głusi na jego wołania.

Tymczasem kilka dni temu frontman amerykańskiego giganta potwierdził przewijające się od dłuższego czasu w mediach spekulacje o powrocie UFC do Anglii. Ma do niego dojść latem. Jak zdradził White, chodzi tym razem o numerowaną galę.
W najnowszym nagraniu, jakie opublikował na swoim kanale YT, Aspinall zorganizował sesję Q&A, odpowiadając na pytania fanów. Poniżej wybrane wypowiedzi.

Czy słyszałeś o lipcowej gali w Manchesterze i czy pojawisz się w rozpisce?

– Cóż, nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, bo w jednym i drugim przypadku dostałbym ochrzan. Jednak docierają do mnie mocne pogłoski w tym temacie i obecnie prowadzę rozmowy z UFC o tym, co dalej, jaki będzie mój kolejny krok.

– Niczego jednak nie mogę jeszcze ogłosić. Nic nie zostało jeszcze przesądzone, ale zmierzamy z tym wszystkim w dobrym kierunku.

Z kim chciałbyś walczyć, skoro Bones się boi?

– Chciałbym walczyć z Curtisem Blaydesem, bo gdy z nim walczyłem, doznałem kontuzji. Technicznie oznaczało to jego zwycięstwo. I nie podoba mi się to. W walce z Curtisem Blaydesem to ja chciałbym być zwycięzcą.

– Oczywiście pełen szacunek dla Curtisa. Lubię go i tak dalej, ale z zawodowego punktu widzenia jestem mu winny lanie. Na tym się więc skupiam w następnej kolejności.Czy istnieje szansa, że wystąpisz w walce wieczoru lipcowej gali w Co-op Arena?

– Potencjalnie. W tej chwili kwestia do potwierdzenia. Nie wiem jeszcze.

Czy realistycznie patrząc, sądzisz, że dojdzie do walki z Jonem Jonesem? Czy pokonałbyś Jona będącego w szczycie formy?

– Cóż, Jon w szczycie formy walczył w wadze półciężkiej, więc nie ma tu nawet pola do dyskusji, bo to inna waga.
– Czy sądzę, że dojdzie do tej walki? Nie. Nie wydaje mi się, aby Jon chciał tej walki. Oczywiście sam jej chcę, ale ileż można? Próbowałem doprowadzić do niej marudzeniem, płaczem, mówiłem o nim dobre rzeczy, mówiłem złe rzeczy, zapytałem go prosto w twarz, czy będziemy walczyć – i nadal nie zadziałało. Prosiłem UFC o walkę z nim – i nadal nic.

– Nie wiem więc, co więcej mogę zrobić, choć nadal próbuję. Oczywiście chcę tej walki.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button