Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Krzysztofa Jotkę? Przegląd bukmacherski #76 – UFC FN: Dern vs. Yan

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Dern vs. Yan, która odbędzie się dziś w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 76. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night.

Krzysztof Jotko vs. Brendan Allen 1.77 – 2.05

Bliżej walce wieczoru gali przyjrzałem się w Typowaniu. W roli niewielkiego faworyta widzę Krzysztofa Jotkę. Dlaczego? W telegraficznym skrócie – z powodu frustrującego dla jego rywali stylu walki, mobilności, szybkości, pewnej asynchroniczności, solidnego baku z paliwem i dobrych zapasów.

Jak natomiast starcie to wygląda z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, 1.77 na zwycięstwo Krzysztofa Jotki może szału nie robi, ale… Jednak spodziewałbym się odrobinę niższego kursu – a to oznacza, że widzę pewną wartość w aktualnym.

Warto oczywiście zadumać się też nad dwoma innymi kursami – 1.60 na to, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję oraz 2.50 na wiktorię Polaka w ten właśnie sposób. Sześć ostatnich zwycięstw w karierze Jotko odniósł właśnie decyzjami.

Zwycięstwo Krzysztofa Jotki – 1.77
Zwycięstwo Brendana Allena – 2.05
Zwycięstwo Krzysztofa Jotki na punkty lub przez techniczną decyzję – 2.50


Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję – 1.60

Mike Davis vs. Viacheslav Borshchev 1.52 – 2.53

Faworyzuję tutaj minimalnie Mike’a Davisa, co przy aktualnych kursach oznacza, że 2.53 na wiktorię Viacheslava Borshcheva nie wygląda źle.

Amerykanina faworyzuję z uwagi na większą wszechstronność i przekonanie, że zaprzęgnie do działania zapasy. Głowy bym jednak za to absolutnie nie dał! Zresztą nie jestem też przekonany, czy Davis będzie w ogóle w stanie obalać i kontrolować z góry Rosjanina. Natomiast w stójce to absolutnie 50/50, więc…

Zwycięstwo Mike’a Davisa – 1.52


Zwycięstwo Viacheslava Borshcheva – 2.53

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Roaniego Barcelosa – 1.38

Zwycięstwo Francisco Trinaldo – 3.77

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button