Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Volkanovski sprawi sensację? Przegląd bukmacherski #89 przed UFC 284

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich przed galą UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski, która odbędzie się w Perth.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 89. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą – technicznie niedzielną – UFC 284.

Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski 1.26 – 3.95

Walce tej szczegółowo przyjrzałem się w dwóch analizach – w formie artykułu oraz nagrania. Obie znaleźć można tutaj. Jak natomiast potyczka ta zapowiada się pod kątem bukmacherskim?

Otóż, sprawa nie jest tutaj szczególnie skomplikowana. Stawianie na Islama Makhacheva po kursie 1.26 ma uzasadnienie tylko w jednym przypadku – jeśli przyjąć za prawdziwą tezę, że Alexander Volkanovski jest mocno przereklamowany. Jako że do takiego twierdzenia mi daleko, to…

Tak, pomimo iż w ostatecznym rozrachunku delikatnie faworyzuję Dagestańczyka, to znacznie ciekawiej prezentuje się kurs 3.95 na wiktorię Australijczyka. Volkanovski posiada narzędzia, które mogą zapewnić mu zwycięstwo – stójkę, szybkość, mobilność, defensywny grappling, kondycję.
Zadumałbym się też nad jeszcze jednym zdarzeniem. Chodzi mianowicie o zakończenie walki na punkty lub techniczną decyzją. Scenariusz taki jest wart 2.25. Takie natomiast rozstrzygnięcie uważam za najbardziej prawdopodobne – zarówno przy wygranej Makhacheva, jak i przy zwycięstwie Volkanovskiego.

Zwycięstwo Islama Makhacheva – 1.26
Zwycięstwo Alexandra Volkanovskiego – 3.95
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.25

Yair Rodriguez vs. Josh Emmett 1.52 – 2.57

Bliżej walce tej przyjrzałem się w Typowaniu.

W telegraficznym skrócie… Wyraźnie faworyzuję tutaj Yaira Rodrigueza. Dlaczego? Bo stójka! Przewaga Meksykanina w walce na nogach powinna być bardzo wyraźna. Samą szybkością zneutralizuje ciężkie pięści Josha Emmetta oraz zagrożenie zapaśnicze, jakie Amerykanin wniesie do oktagonu. Walka odbędzie się w dużym oktagonie, gdzie na brak tak uwielbianej przez siebie przestrzeni młodszy od 38-letniego już rywala aż o 8 lat Rodriguez narzekał nie będzie.

Dlatego właśnie kurs 1.52 na wiktorię Pantery uważam za godny wzięcia pod rozwagę.Zwycięstwo Yaira Rodrigueza – 1.52
Zwycięstwo Josha Emmetta – 2.57

Jimmy Crute vs. Alonzo Menifield 1.45 – 2.59

Dziwi mnie tak wysoki kurs na zwycięstwo Jimmy’ego Crute’a. Australijczyk powraca po kilkunastu miesiącach przerwy, po ciężkim nokaucie i zerwaniu więzadła. Staje naprzeciwko Alonzo Menifielda, który może i czasami bywa chimeryczny, ale… Dobrze broni obaleń, a w pięściach i kopnieciach posiada prawdziwą petardę.

Nawet mi brew nie drgnie, jeśli Amerykanin utrzyma walkę na nogach, gdzie trafiał będzie częściej albo też – co równie prawdopodobne – znokautuje Australijczyka.

W tym kontekście trudno przejść obojętnie obok kursu 2.59 na jego wiktorię. Do pewnej zadumy zmusza też kurs 3.30 na zwycięstwo Menifielda przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację.

Zwycięstwo Jimmy’ego Crute’a – 1.45
Zwycięstwo Alonzo Menifielda – 2.59
Alonzo Menifield wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 3.30

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Randy’ego Browna – 3.47

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button