Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy underdog Mark Madsen sprawi niespodziankę? Przegląd bukmacherski #80 – UFC FN: Rodriguez vs. Lemos

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Rodriguez vs. Lemos, która odbędzie się dziś w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 80. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Rodriguez vs. Lemos.

Grant Dawson vs. Mark Madsen 1.45 – 2.76

Przyznam szczerze, że minimalnie faworyzuję tutaj Marka Madsena. Owszem, nie brakuje pod tym kątem czynników ryzyka, bo Duńczyk ma już na karku 38 lat, podczas gdy Grant Dawson jest o dekadę młodszy i rozwija się z walki na walkę, więc… Kto zresztą wie, czy wysokie tempo, jakie zapewne narzuci Amerykanin, Madsen będzie w stanie wytrzymać?

Z drugiej zaś strony, olimpijski zapaśnik z Danii to znacznie bardziej konserwatywny ale i odpowiedzialny w swoich poczynaniach zawodnik. W stójce uderza mocniej, ma lepszą defensywę. Dysponuje naprawdę solidnymi zapasami, które jak najbardziej mogę wystarczyć na wrestlerskie ciągotki Dawsona. Wreszcie, Amerykanin przestrzelił wagę, co może – choć nie musi – oznaczać jakieś problemy podczas krótszych niż zazwyczaj – bo wziął tę walkę w zastępstwie – przygotowań.

Innymi słowy, mając na uwadze, że Duńczyk jest tutaj sporym bukmacherskim underdogiem, trudno przejść obojętnie obok kursu 2.76 na jego zwycięstwo.

Zwycięstwo Granta Dawsona – 1.45
Zwycięstwo Marka Madsena – 2.76

Chase Sherman vs. Josh Parisian 1.80 – 2.01

Walka na niskim poziomie w wadze ciężkiej – a to oznacza, że zdarzyć może się praktycznie wszystko. Dwa najbardziej realne scenariusze to jednak nokaut w wykonaniu jednego lub drugiego – z zaawansowanej gry parterowej żaden zdecydowanie nie słynie – lub też nudna decyzja po tym, jak obaj wystrzelają się w pierwszej rundzie.

Pierwszy z tych scenariuszów – a zatem zakończenie walki przez (T)KO lub dyskwalifikację – jest wyceniany na 1.55 – i szczerze mówiąc, uważam go za godny rozważenia.

Zwycięstwo Chase’a Shermana – 1.80
Zwycięstwo Josha Parisiana – 2.01


Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.55

Inne ciekawe kursy

Walka Bautista vs. Lopes nie zakończy się na punkty lub techniczą decyzją – 1.90

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button