Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Sean Strickland sprawi sensację? Przegląd bukmacherski #118 – UFC 293: Adesanya vs. Strickland

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 118. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland, która odbędzie się w Sydney.

Israel Adesanya vs. Sean Strickland 1.13 – 5.96


Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w Typowaniu. W telegraficznym skrócie – trudno nie faworyzować tutaj bardzo wyraźnie Isreala Adesanyi. Być może kurs 5.96 na zwycięstwo Seana Stricklanda jest minimalnie za wysoki, ale z mojej perspektywy nie na tyle, aby się nad nich pochylać. 1.13 na Nigeryjczyka? Postoję.

Gdybym musiał wskazać najciekawszy kurs, zadumałbym się nad 1.67 na scenariusz, w którym walka nie kończy się na punkty lub techniczną decyzją. Nigeryjczyk to oczywiście wyrachowany i cierpliwy zawodnik, który może przez 25 minut hasać do boków i okopywać rywali, ale… Jego psim obowiązkiem jest tutaj nie tylko wygrać, ale skończyć Seana Stricklanda. Każdy inny wynik będzie jego medialną porażką. Uważam wobec tego, że mistrz będzie z każdą rundą podkręcał tempo. A jeśli wygra Strickland? Raczej nie decyzją, więc…

Zwycięstwo Israela Adesanyi – 1.13
Zwycięstwo Seana Stricklanda – 5.96


Walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.67

Tai Tuivasa vs. Alexander Volkov 2.96 – 1.40


Sprawa nie jest tutaj szczególnie skomplikowana – Tai Tuivasa spróbuje przedzierać się w półdystans, aby ściąć Alexandra Volkova jakimiś bombami, jednocześnie okolicznościowo rąbiąc go lowkingami. Rosjanin spróbuje z kolei trzymać walkę w dystansie, gdzie będzie mógł wykorzystać swoje fantastyczne gabaryty do ciosów prostych czy frontali na korpus. Może też poszukać zapasów i walki na chwyty, w której jest sprawniejszy.

Nieszczególnie w przypadku tej walki interesują mnie kursy 1.40 na Rosjanina i 2.96 na Australijczyka. Faworyzuję Volkova i uważam, że kursy te nieźle oddają szanse obu na zwycięstwo.

Podobnie jak w walce wieczoru, tak i w co-main evencie wzrok przyciąga długość pojedynku. W tym konkretnym przypadku liczba rund poniżej 2,5 – scenariusz taki jest wart 1.55. Nie jest to na pewno zakład życia, bo kto wie, może Volkov zadowoli się frontalami i prostymi, a Tuivasa nie będzie potrafił skrócić dystansu, ale… Uważam jednak, że niesiony dopingiem fanów Bam Bam w którymś momencie dwóch pierwszych rund podkręci tempo na tyle, zaatakuje tak mocno, że albo ustrzeli, albo sam zostanie ustrzelony.

Zwycięstwo Taia Tuivasy – 2.96


Zwycięstwo Alexandra Volkova – 1.40
Liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.55

Inne ciekawe kursy

Tafa vs. Lane – koniec w R1 – 1.70
Diamond vs. Radtke – liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.65

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button