Bukmacher MMAKSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

Czy Przybysz i Sakai zaskoczą? Przegląd bukmacherski #148 – KSW 95: Wikłacz vs. Przybysz 5

Na kogo warto postawić podczas gali KSW 95: Wikłacz vs. Przybysz 5, która odbędzie się w Olsztynie?

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 148. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na galę KSW 95: Wikłacz vs. Przybysz 5.


Jakub Wikłacz vs. Sebastian Przybysz 1.32 – 3.40


Czy kurs 3.40 na zwycięstwo Sebastiana Przybysza – jest największym bukmacherskim underdogiem w całej rozpisce – jest przesadzony? Tak. Czy na tyle, aby zadumać się nad postawieniem na jego zwycięstwo? Mam wątpliwości…

Dwie ostatnie walki, jakie obaj stoczyli, stanowią mimo wszystko przesłankę na rzecz tezy, że Jakub Wikłacz odrobinę Sebiciowi odjechał. Udowodnił, że jego styl walki – nieustanne presja, frontale, zapasy i parter – jest problematyczny dla Sebastiana.

Gdybym musiał pokusić się tutaj o wskazanie najciekawszych kursów, pochyliłbym się nad dwoma. Po pierwsze – ten jest odrobinę bezpieczniejszy – 1.45 na liczbę rozpoczętych rund wynoszącą ponad 3,5. Spodziewam się, że do mistrzowskich dotrwamy. Drugi – nieco ryzykowniejszy – to 1.82 na zakończenie walki na punkty lub techniczną decyzją.

Zwycięstwo Jakuba Wikłacza – 1.32


Zwycięstwo Sebastiana Przybysza – 3.40
Liczba rozpoczętych rund: więcej niż 3,5 – 1.45

Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.82


Phil De Fries vs. Augusto Sakai 1.34 – 3.25


Widzę w przestrzeni medialnej sporo głosów sugerujących, że Augusto Sakai może zdetronizować Phila De Friesa, ale materiał dowodowy uznaję za zdecydowanie niewystarczający do forsowania takiej tezy.

Owszem, Brytyjczyk swoje lata już ma i być może jest trochę jak utuczony, rozleniwiony kot, który najbardziej czujny już nie jest, a tutaj dodatkowo mówimy o wadze ciężkiej, w której czynnik losowy ma większe znacznie niż w niższych kategoriach, ale… Pojedynki Brazylijczyka z Sergeyem Spivakiem i Alistairem Overeemem każą głęboko się tutaj zadumać. Pod kątem zapaśniczo-parterowym Sakai wyglądał w nich fatalnie – a właśnie w obszarze walki na chwyty De Fries jest najmocniejszy.

Dlatego też do 3.25 na wiktorię pretendenta podchodzę z rezerwą. Do 1.34 na triumf Brytyjczyka także, ale… nad 1.55 na zwycięstwo mistrza przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację chętnie się pochylę. Szału nie ma, jasne, ale zadumać się można.

Zwycięstwo Phila De Friesa – 1.34
Zwycięstwo Augusto Sakaia – 3.25
Phil De Fries wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 1.55

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Briana Hooia – 2.15

Walka Zieliński vs. Szczepaniak zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.75

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button