Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Pena znów zaszokuje świat? Przegląd bukmacherski #69 – UFC 277

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 277: Pena vs. Nunes 2, która odbędzie się w Dallas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 69. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 277: Pena vs. Nunes 2 w Dallas.

Julianna Pena vs. Amanda Nunes 3.05 – 1.38

Walki kobiet rządzą się oczywiście swoimi nieodgadnionymi prawami, wobec czego duża ostrożność jest tutaj zawsze wysoce wskazana, ale… Tylko przyjmując za prawdziwą narrację, wedle której Amanda Nunes w pierwszej walce kompletnie zlekceważyła Juliannę Penę, dodatkowo wracając zbyt wcześniej do walki po uporaniu się z wirusem-celebrytą, uznać można aktualne kursy, mocno faworyzujące Brazylijkę, za uzasadnione.
Zestaw nieskomplikowanych acz solidnych atutów Amerykanki – w postaci twardego charakteru, dużej odporności, mocnej kondycji i solidnego grapplingu – stanowić może gigantyczny problem dla Brazylijki. Brazylijki, która sprawia wrażenie sytej, podczas gdy Pena nadal ma wiele do udowodnienia.

Jeśli Nunes nie zdoła ustrzelić Peny – a pierwsza walka pokazuje, że łatwo o to nie będzie – zmuszona będzie pójść w zapasy i kontrolę z góry. Tutaj oczywiście także może napotkać trudności, bo Pena w ciemię bita w tych aspektach nie jest.

Innymi słowy, zastrzegając ponownie, że niewieścim MMA zdarzyć może się wszystko, a nawet więcej, stwierdzić trzeba, że 3.05 na wygraną Peny nie wygląda źle.

Zwycięstwo Julianny Peny – 3.05
Zwycięstwo Amandy Nunes – 1.38

Derrick Lewis vs. Sergey Pavlovich 2.09 – 1.74

Nie jest to najłatwiejsza do wytypowania walka. Pisałem o niej więcej w Typowaniu, gdzie zapraszam.

W telegraficznym skrócie pytanie brzmi tutaj: czy Sergey Pavlovich rozwinął się już na tyle, aby poradzić sobie z paletą nieskomplikowanych acz unikalnych atutów Derricka Lewisa? To walka spod znaku zmiany warty.

Jak przedstawia się to bukmachersko? Otóż, kursy nieźle oddają to, co na papierze. Minimalnie faworyzuję tutaj Rosjanina jako zawodnika całe czas rozwijającego się, dysponującego lepszymi gabarytami – duża przewaga zasięgu! – sprawniejszego technicznie. Czy jednak kurs 1.74 na jego wiktorię uznać za uwagi godny? Mimo wszystko – niekoniecznie.

Nieco ciekawiej wygląda natomiast kurs 1.84 na to, że walka zakończy się w pierwszej rundzie. Lewis walczy ostatnimi czasy odrobinę agresywniej – vide starcia z Tuivasą i Daukausem – co może sugerować, że cierpliwością i wyrachowaniem grzeszył nie będzie. A to oczywiście może być starcie do pierwszej ostrej wymiany.

Zwycięstwo Derricka Lewisa – 2.09
Zwycięstwo Sergeya Pavlovicha – 1.74
Walka zakończy się w pierwszej rundzie – 1.84

Magomed Ankalaev vs. Anthony Smith 1.17 – 5.05

Słuchajcie 1.17 na wiktorię Magomeda Ankalaeva godne uwagi nie jest, co wynika z samej złożoności MMA. Fani talentu Anthony’ego Smitha nad 5.05 mogą się oczywiście zadumać, ale ja do takowej grupy się nie zaliczam.

Co zatem czynić? Otóż, zadumałbym się nad dwoma kursami – 1.60 na to, że walka zakończy się decyzją oraz 2.05 na wiktorię Dagestańczyka na punkty lub techniczną decyzją. Spodziewam się bowiem, że Ankalaev będzie rozdawał tutaj karty zarówno w stójce, jak i w parterze, będąc jednak w obu tych płaszczyznach bardzo uważnym.

Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva – 1.17
Zwycięstwo Anthony’ego Smitha – 5.05
Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva na punkty lub decyzją techniczną – 2.05
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.60

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Drewa Dobera – 1.52

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button