Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Michał Figlak dopełni formalności? Przegląd bukmacherski #73 – UFC Paryż

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Gane vs. Tuivasa, która odbędzie się dziś w Paryżu.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 73. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Paryż.

Ciryl Gane vs. Tai Tuivasa 1.15 – 5.46

Szczegółowo walce wieczoru gali przyjrzałem się w Typowaniu. Wyraźnie w starciu tym faworyzuję Ciryla Gane.

Francuz to znacznie szybszy, doskonale kontrolujący dystans kickbokser o przebogatym arsenale uderzeń i zdolności do walki z obu ustawień. W swoich poczynaniach jest wyrachowany, nie podejmując większego ryzyka – i świetnie mu to wróży przed walką z Taiem Tuivasą, który swoich szans musi szukać w półdystansie, tam polując na jakieś potężne ciosy.

Jak w tym kontekście prezentują się kursy bukmacherskie? Otóż, 1.15 na wiktorię Ciryla do grania nie zachęca. Podobnie jednak rzecz ma się z 5.46 na zwycięstwo Australijczyka. Jak wspomniałem, wyraźnie bowiem faworyzuję tutaj Francuza.
Zadumałbym się natomiast nad kursem 1.75 na liczbę rund większą od 2,5. Spodziewam się bowiem konserwatywnego podejścia ze strony Gane, który za cel postawi sobie przede wszystkim zwycięstwo – będzie zatem kąsał Tuivasę z dystansu, unikając ostrych wymian.

Pytanie, czy Bam Bam – skoro dzielimy już skórę na niedźwiedziu – wytrwa pełne 25 minut? W zależności od oceny, pochylić można się nad dwoma kursami – 2.15 na wygraną Ciryla przez (T)KO lub dyskwalifikację oraz 3.30 na zwycięstwo Francuza na punkty.

Zwycięstwo Ciryla Gane – 1.15
Zwycięstwo Taia Tuivasy – 5.46
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.75
Ciryl Gane wygra na punkty lub techniczną decyzją – 3.30
Ciryl Gane wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.15

Robert Whittaker vs. Marvin Vettori 1.45 – 2.76

Walce tej przyjrzałem się szczegółowo w Typowaniu, w roli wyraźnego faworyta widząc Roberta Whittakera. Jaka jest moja perspektywa bukmacherska na to starcie?

Otóż, 1.45 na zwycięstwo Australijczyka darem niebios z całą pewnością nie jest, ale… I tak nie wygląda źle! Można się pochylić i zadumać, bo piekielnie szybki, mocny kickbokserskom i dobry zapaśniczo Whittaker ma absolutnie wszystko, aby wygrać ten pojedynek – i to bez większych problemów.Jeszcze ciekawiej wygląda 1.90 na triumf australijskiego Żniwiarza przez decyzję. Włoch, jak wiadomo, ma bowiem szczękę z tytanu.

Zwycięstwo Roberta Whittakera – 1.45
Zwycięstwo Marvina Vettoriego – 2.76
Robert Whittaker wygra na punkty lub techniczną decyzją – 1.90

Michał Figlak vs. Fares Ziam 1.50 – 2.59

Uważam, że kursy bukmacherskie na to starcie całkiem nieźle odzwierciedlają szanse obu zawodników na zwycięstwo – bo w roli zasłużonego faworyta także widzę tutaj debiutującego w oktagonie UFC Michała Figlaka

Czy zatem 1.50 na jego wiktorię jest warte rozważenia? Hm… Jeśli do chłodnych kalkulacji wpleść odrobinę patriotyzmu – to owszem! Michał to typ wszechstronnego, aktywnego zawodnika, który wywiera dużą presję, podczas gdy Fares uwielbia dystans kickbokserski. Na papierze wygląda to zatem naprawdę dobrze dla naszego zawodnika, zwłaszcza że walka odbędzie się w małym oktagonie.

Zwycięstwo Michała Figlaka – 1.50
Zwycięstwo Faresa Ziama – 2.59

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Charlesa Jourdaina – 1.70

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button