Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Mamed zaskoczy? Przegląd bukmacherski #135 – KSW Epic: Khalidov vs. Adamek i UFC Mexico: Moreno vs. Royval 2

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW Epic: Khalidov vs. Adamek oraz UFC Mexico: Moreno vs. Royval 2.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 135. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW Epic: Khalidov vs. Adamek i UFC Mexico: Moreno vs. Royval 2.


ZGARNIJ 400 PLN ZA WYGRANĄ KHALIDOVA LUB ADAMKA


Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek 2.34 – 1.60


Jest tu oczywiście fura niewiadomych, bo obaj zawodnicy najlepsze lata kariery mają już za sobą. Mamed Khalidov debiutuje w formule bokserskiej, a Tomasz Adamek w warunkach bitewnych nie był widziany od 2018 roku.

Szybkość, sztos treningowy, mobilność Czeczena czy doświadczenie, technika i gabaryty Polaka? Nie zdziwi mnie tutaj nic, ale szczerze mówiąc, minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję Khalidovowi. Spodziewam się, że będzie starał się unikać wymian, doskakując z pojedynczymi ciosami lub krótkimi kombinacjami. Pomogą mu refleks, szybkie nogi i duża klatka. W tym kontekście nad kursem 2.34.

Zadumałbym się też nad kursem 1.30 na scenariusz, w którym walka kończy się na punkty lub techniczną decyzją. Nieszczególnie widzę tutaj jakikolwiek nokdaun, o nokaucie nie wspominając. Adamek jest zbyt doświadczony, aby dać się usadzić, a Khalidov zbyt ruchliwy – poza tym nie sądzę, aby wdawał się w wymiany.

Zwycięstwo Mameda Khalidova – 2.34
Zwycięstwo Tomasza Adamka – 1.60
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.30

Rafał Haratyk vs. Marcin Wójcik 2.10 – 1.74


Minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję tutaj Rafałowi Haratykowi. Dlaczego? Szerzej pisałem o tym w Typowaniu, do którego zapraszam.

W telegraficznym zaś skrócie… Uważam, że Czołg utrzyma walkę na nogach, gdzie jego elektryczny styl, dobra praca prostymi, także z kontry, będzie problematyczny dla Marcina Wójcika.

Bukmachersko? Jako że Haratyk jest underdogiem, to nad 2.10 można się zadumać.

Zwycięstwo Rafała Haratyka – 2.10
Zwycięstwo Marcina Wójcika – 1.74

Yair Rodriguez vs. Brian Ortega 1.60 – 2.34


Szerzej walce tej rewanżowej pomiędzy Yairem Rodriguezem i Brianem Ortegą przyjrzałem się w Typowaniu.

Przyznam szczerze, że kursy bukmacherskie uważam za rozłożone adekwatnie do szans obu na zwycięstwo – a zatem nieszczególnie przyciągające oko. Minimalnie więcej szans na wygraną daję Meksykaninowi, prognozując, że rozstrzela Amerykanina w stójce. Ortego jednak nie skreślam, bo to typ finishera, szczególnie w parterze.

Z pewnym zainteresowaniem spoglądam natomiast na kurs 1.40, wedle którego starcie to nie zakończy się na punkty albo przez techniczną decyzję. Spodziewam się tutaj jatki. Przewagi Rodrigueza w stójce i Ortegi w parterze będą tak wyraźne, że nie sądzę, aby o wyniku walki decydowali sędziowie punktowi.

Zwycięstwo Yaira Rodrigueza – 1.60
Zwycięstwo Briana Ortegi – 2.34
Walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.40

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Piotra Kacprzaka – 1.65
Zwycięstwo Chrisa Duncana – 2.58
Zwycięstwo Faresa Ziama – 1.48

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button