Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Glover Teixeira przejedzie się po Jamahalu Hillu? Przegląd bukmacherski #87 – UFC 283 i KSW 78

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 78 i UFC 283, które odbędą się dziś wieczorem.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 87. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 78 i UFC 283.

Michał Materla vs. Kendall Grove 1.20 – 4.56

Przyznam szczerze, że w rewanżu tym jest tak wiele znaków zapytania, że człowiek odrobinę się zadumał nad kursami tak wyraźnie faworyzującymi Michała Materlę. Owszem, nadal widzę go w roli faworyta – więcej w Typowaniu – bo Kendall Grove w formule MMA nie walczył od dawna, a jego przebieg jest jeszcze większy niż Polaka, ale…
Jeśli odstawić patriotyczne przesłanki i podejść do pojedynku tego na chłodno, to kurs 4.56 na wiktorię Hawajczyka nie wygląda źle. Przede wszystkim w kontekście mocno obniżonej już odporności szczecinianina. Tutaj jedna wymiana, jeden cios mogą przesądzić.

Nie twierdzę absolutnie, że jest tutaj jakaś szczególna okazja, bo obaj zawodnicy są już na ostatniej prostej swoich karier, więc zdarzyć może się naprawdę wiele, ale… Aż taki rozstrzał kursów jednak zaskakuje.

Zwycięstwo Michała Materli – 1.20
Zwycięstwo Kendalla Grove – 4.56

Tomasz Romanowski vs. Radosław Paczuski 1.67 – 2.20

Fascynująco zapowiadające się starcie – najlepsze z całego weekendu! Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w obszernej analizie, którą znaleźć można tutaj.

W telegraficznym skrócie… Będzie to walka o przestrzeń. Radosław Paczuski potrafi rewelacyjnie ją kontrolować, doskonale pracując na nogach, podczas gdy Tomasz Romanowski świetnie skraca dystans. Innymi słowy, obaj zawodnicy mają na siebie mocne haki.

Minimalnie faworyzuję jednak Paczuskiego. To świetnie technicznie poukładany kickbokser, który posiada doskonałe gabaryty. Jest w swoich poczynaniach cierpliwy i wyrachowany, ma smykałkę do kontruderzeń. Wreszcie – kopie jak koń, a wykroczna noga Romanowskiego będzie bardzo narażona na lowkingi.

W tym kontekście kurs 2.20 na wiktorię warszawiaka uważam za godny zadumy.

Zadumać można się także nad kursem 2.75 na zakończenie walki na punkty. Tak, Tommy jest niezwykle agresywny, a obaj ostatnie walki wygrywali przez nokauty, ale… Spodziewam się tutaj bardzo wyrachowanej gry ze strony Radosława Paczuskiego.Zwycięstwo Tomasza Romanowskiego – 1.67
Zwycięstwo Radosława Paczuskiego – 2.20
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.75

Glover Teixeira vs. Jamahal Hill 1.94 – 1.86

Walkę tę wziąłem pod lupę w Typowaniu, które znaleźć można tutaj.

Kursy bukmacherskie sugerują tutaj 50/50, ale… Szczerze mówiąc, w roli faworyta – i to nie minimalnego – widzę Glovera Teixeirę, który jest lepszy w każdej płaszczyźnie poza stójką. Choć między nami mówiąc, także i na nogach stanowić może zagrożenie. Jako jednak że Jamahal Hill jest szybki, ma świetne gabaryty i ciężkie ręce, to możemy stójkę przypisać jemu.

Natomiast szanse Amerykanina sprowadzam do klasycznego puncher’s chance – i to wyłącznie w pierwszej, może jeszcze w drugiej rundzie. Mając na uwadze, że Brazylijczyk w każdej niemal walce zalicza deski, a wraca teraz po wojnie totalnej na wyniszczenie z Jirim Prochazką, to takiego scenariusza wykluczyć oczywiście nie można – kto wie, czy nagle nie dopadnie go ogromny regres? – ale… Kurs 1.94 na jego wiktorię uważam za jak godny zadumy.

Jeszcze lepiej prezentuje się kurs 2.50 na wiktorię Brazylijczyka przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację. Nie spodziewam się, aby ta walka rozegrała się na pełnym dystansie.

Zwycięstwo Glovera Teixeiry – 1.94
Zwycięstwo Jamahala Hilla – 1.63
Glover Teixeira wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 2.50

Inne ciekawe kursy

Roman Szymański wygra na punkty lub techniczna decyzją – 4.00

Zwycięstwo Łukasza Rajewskiego – 2.15

Mauricio Rua vs. Ihor Potieria – walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.30

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button