Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Edson Barboza zaskoczy? Przegląd bukmacherski #146 – UFC Vegas: Barboza vs. Murphy

Na kogo warto postawić podczas gali UFC Fight Night: Barboza vs. Murphy, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 146. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na galę UFC Vegas: Barboza vs. Murphy.


Edson Barboza vs. Lerone Murphy 2.19 – 1.68


Walka z pogranicza 50/50. Minimalnie faworyzuję tutaj zaprawionego w bojach Edsona Barbozę, ufając, że pojedynek ten rozegra się w stójce (Brazylijczyk lebiegą pod katem TDD nie jest, a Lerone’owi Murphy’emu do elitarnego zapaśnika trochę brakuje) – a tam mimo wszystko to Brazylijczyk ma więcej do zaoferowania, przynajmniej na papierze.

W tym kontekście można zadumać się nad kursem 2.19 na wiktorię doświadczonego Barbozy, choć – zaznaczam – o żadnym szaleństwie mowy nie ma.

Nieco ciekawiej prezentuje się inny kurs. Przyjmując mianowicie, że pojedynek ten toczony będzie głównie w płaszczyźnie kickbokserskiej, gdzie Barboza posiada szybkie i ciężkie kopnięcia, a Murphy szybkie i ciężkie ręce, prognozuję, że decyzji sędziowskiej tutaj nie uświadczymy. 25 minut to sporo czasu na przycelowanie dobrym uderzeniem. Poddanie? Murphy nigdy ani nie wygrał, ani nie przegrał przez poddanie, a Barboza to niemal wyłącznie uderzacz, więc… 2.00 na zakończenie walki przez (T)KO lub dyskwalifikację nie wygląda źle. Może i Murphy nigdy przed czasem nie przegrał, ale też nigdy na 25-minutowym dystansie nie wojował.

Zwycięstwo Edsona Barbozy – 2.19


Zwycięstwo Lerone’a Murphy’ego – 1.68
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyswalifikację – 2.00

Inne ciekawe kursy

Tom Nolan wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.53

Zwycięstwo Ramiza Brahimaja – 2.21

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button