Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Brian Hooi zaskoczy? Przegląd bukmacherski #102 – KSW 82: Hooi vs. Grzebyk i UFC Charlotte: Rozenstruik vs. Almeida

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 82: Hooi vs. Grzebyk i UFC Charlotte: Rozenstruik vs. Almeida, które odbędą się dzisiaj w Warszawie i Charlotte.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 102. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejsze gale KSW 82: Hooi vs. Grzebyk oraz UFC Charlotte: Rozenstruik vs. Almeida.

Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida 5.05 – 1.17

Szerzej o pojedynku tym napisałem w Typowaniu, do któregom zapraszam zainteresowanych.

Nie ulega wątpliwości, że Jailton Almeida igrał z ogniem w stójce nie będzie, w jednej z pierwszych akcji – może nawet pierwszej – próbując przewrócić Jairzinho Rozenstruika. Jeśli tego dokona, Surinamczyk znajdzie się w gigantycznych tarapatach. Jeśli tego nie dokona… Jasny gwint! Wtedy może okazać się, że kurs 5.05 na zwycięstwo Bigi Boia był okrutnym porozumieniem. Wszyscy wtedy zadumamy się i skonstatujemy – „no tak, 15 kilo różnicy, kowadła w pięściach Jaira, można było to przewidzieć”.

Nie spadnie mi zatem szczęka na podłogę, jeśli jednak największy bukmacherski underdog tej gali skończy w glorii zwycięzcy. Wie dokładnie, czego się spodziewać, jest cięższy, silniejszy, posiada smykałkę do kontruderzeń. Jakiś podbródek albo kolano i szukający obalenia Almeida może skończyć na deskach, nieprzytomny.

Jako natomiast, że jednak faworyzuję w tej walce Brazylijczyka – i to nie minimalnie – to zalecam zachowanie umiaru. Zadumać się nad wiktorią Rozenstruika można, jasne – ale z głową.

Gdybym musiał wskazać tutaj najciekawszy kurs, to pochyliłbym się nad 2.00 na scenariusz, w którym walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Jeśli wygra Surinamczyk – wiadomo, przez nokaut. Jeśli wygra Brazylijczyk, to oczywiście najpewniej w parterze – pytanie czy przez poddanie, czy przez nokaut? Mając na uwadze, że Rozenstruik jest silny jak tur, budowy krępej z krótką szyją, to spodziewam się, że Brazylijczyk nie będzie się z nim siłował. Raczej utoruje sobie drogę do dominującej pozycji, rozpuszczając ręce z góry.

Zwycięstwo Jairzinho Rozenstruika – 5.05
Zwycięstwo Jailtona Almeidy – 1.17


Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.00

Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk 2.08 – 1.75

Szerzej o starciu tym napisałem w Typowaniu. Stawiam tutaj minimalnie na Briana Hooia. Dlaczego?

Odwrotne ustawienie, smykałka do kontruderzeń, luźna stójka, solidna defensywa zapaśniczo-parterowa, srogi charakter, dobra kondycja. Na robicie nie pęka, podczas gdy nadal nie jestem przekonany, czy Andrzej Grzebyk odzyskał ogień i determinację po złamaniu nogi sprzed kilku lat.

W tym kontekście kurs 2.08 na zwycięstwo Holendra żadną gwiazdką z nieba oczywiście nie jest – ale pochylić się nad nim można.

Źle nie wygląda też 1.40 na scenariusz, w którym pojedynek ten kończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Żaden z zawodników nie kalkuluje, a Hooi będzie w stanie utrzymać walkę na nogach.

Zwycięstwo Briana Hooia – 2.08


Zwycięstwo Andrzeja Grzebyka – 1.75
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.40

Gracjan Szadziński vs. Wilson Varela 1.67 – 2.20

Spada kurs na zwycięstwo Francuza, spada… Jeszcze wczoraj było powyżej 2,40.

Nie jest to najłatwiejszy pojedynek do wytypowania, ale w ogólnym rozrachunku mamy tutaj kowadłorękiego boksera, który jest najgroźniejszy w półdystansie, oraz sprawnego kickboksera, który walczy w dystansie, gdzie dysponuje bogatszym arsenałem oraz przewagą warunków fizycznych.

Jako że szczęka Wilsona Vareli do najtwardszych nie należy, to Gracjan Szadziński może być to w każdym momencie walki o jedno uderzenie od zgaszenia mu światła, ale mimo wszystko spodziewam się, że Francuz rozegra to taktycznie, stroniąc od ostrych wymian. Potrafi to rović.

W tym kontekście kurs 2.20 nie wygląda źle, choć – jak mówię – jeszcze wczoraj wyglądał znacznie ciekawiej.

Zwycięstwo Gracjana Szadzińskiego – 1.67
Zwycięstwo Wilsona Vareli – 2.20

Inne ciekawe kursy

Ulberg vs. Potieria, liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.45

Gnidko vs. Kijańczuk – koniec w 1. rundzie – 1.55

Przybysz vs. Macek – walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.82

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button