Cub Swanson dementuje doniesienia o walce z Jose Aldo


Cub Swanson wykluczył walkę z Jose Aldo podczas styczniowej gali UFC 233, proponując termin lutowy – a we wszystko wmieszał się gotowy na bój z Brazylijczykiem w styczniu Michael Johnson.

Ledwie gruchnęły doniesienia o szykowanym na styczniową galę UFC 233 rewanżu w czubie kategorii piórkowej pomiędzy Jose Aldo i Cubem Swansonem, a tymczasem Amerykanin zdążył je już zdementować.

Bardzo podoba mi się ta walka, ale niestety ktoś wygadał się przedwcześnie. Nie walczę na UFC 233, ale jestem gotowy zrobić to 17 lutego podczas gali ESPN 1.
Cub Swanson przegrał trzy ostatnie walki, będąc zmuszonym uznać wyższość Briana Ortegi, Frankiego Edgara i Renato Moicano, podczas gdy Jose Aldo ubił ostatnio Jeremy’ego Stephensa.

Tymczasem niegotowość Cuba Swansona do pojedynku z Brazylijczykiem podczas gali UFC 233 próbuje wykorzystać Michael JohnsonaThe Manace zapowiedział, że chętnie pójdzie w tany z Jose Aldo już w Anaheim.

Michael Johnson znajduje się obecnie na fali dwóch zwycięstw – z Andre Filim i Artemem Lobovem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *