„Coś zaczyna się dziać” – Mateusz Gamrot podjął decyzję w sprawie dalszej kariery?

Mateusz Gamrot opublikował zagadkowy wpis w mediach społecznościowych, który wywołał wiele spekulacji nad Wisłą.

Minęły już ponad dwa tygodnie od czasu, gdy niepokonany Mateusz Gamrot – podwójny mistrz KSW i prawdopodobnie najlepszy, obok Jana Błachowicza, polski zawodnik bez podziału na kategorie wagowe – został wolnym zawodnikiem.

Wraz ze zwycięstwem jednogłośną decyzją sędziowską z Marianem Ziółkowskim w walce wieczoru gali KSW 54 kudowianin wypełnił bowiem wszelkie zobowiązania kontraktowe z polskim gigantem.

Jak zdradził kilka dni po tamtym pojedynku, otrzymał oferty z takich organizacji jak UFC, ONE Championship, Bellator, ACA oraz oczywiście KSW. Zainteresowanie jego usługami wyraził też publicznie szef FEN Paweł Jóźwiak, choć akurat ta propozycja spotkała się z żartobliwą reakcją głównego zainteresowanego.
Gamer wielokrotnie w ostatnich tygodniach powtarzał natomiast, że nie zamyka żadnych drzwi i wysłucha każdej oferty. W nieszczególnie zawoalowany sposób dawał jednocześnie do zrozumienia, że ambicje sportowe stoją w jego hierarchii wartości wyżej niż pieniądze – a przynajmniej do pewnego stopnia. Stwierdził, że nie chciałby na starość żałować, że nie spróbował swoich sił w UFC.

Przyznał nawet, że na początku byłby w stanie zaakceptować gorszą finansową od KSW ofertę ze strony Dany White’a, wierząc, że z czasem zwycięstwami utorowałby sobie drogę do większych pieniędzy. Ba, pokusił się nawet o oszacowanie kwoty, która zadowoliłaby go na start w UFC, określając ją na poziomie $20-30 tys. za występ i takich samych pienędzy za wiktorię.

Tymczasem we wtorek Mateusz opublikował zagadkowy wpis w mediach społecznościowych, w którym zasugerował, że sprawy dotyczące jego przyszłości sportowej posunęły się do przodu.(pisownia oryginalna)

Powroty na matę bywają bardzo ciężkie ale z taka ekipa to sama przyjemność 🚀💯
Zapasy pod dowództwem @arkadiusz_kordus oraz Bjj pod dowództwem @przemognat 🔝🔝🔝
Z taka kadra trenerska sukces murowany 💪🚀🙏
Coś zaczyna się dziać 😎🤫 #mma

Czy może oznaczać to, iż reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team podjął już decyzję dotyczącą swojej dalszej kariery i podpisał kontrakt z jedną z organizacji zainteresowanych jego usługami? Tego póki co nie wiadomo, ale wnioskując po powyższym wpisie, niebawem karty zostaną odsłonięte.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Colby Covington wyraźnym faworytem – kursy na UFC FN: Covington vs. Woodley ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply