Colby Covington wyraźnym faworytem – kursy na UFC FN: Covington vs. Woodley ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie walki sobotniej gali UFC FN: Covington vs. Woodley, która odbędzie się w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC FN: Covington vs. Woodley, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Colby Covington jest zdecydowanym bukmacherskim faworytem w szalenie ciekawym pojedynku z Tyonem Woodleyem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi jedynie 1.24. Wiktoria T-Wooda3.55.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jej wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

W co-main evencie pomiędzy Donaldem Cerrone i Niko Pricem kursy bukmacherskie są bardziej wyrównane. Hybrid jest faworytem – kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.58. Triumf zaprawionego w bojach Kowboja jest warty 2.20.
Zapowiedź walki na Lowking.pl, jej wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Największym bukmacherskim faworytem gali jest natomiast Mirsad Bektic (1.16), który zmierzy się z Luizem Garagorrim (4.40).

Gigantycznym faworytem jest też robiący furorę w UFC Khamzat Chimaev, który stanie w szranki z doświadczonym Geraldem Meerschaertem. Kursy: 1.104.00.

Zapowiedź walki na Lowking.pl, jej wstępna analiza oraz wstępny typ – tutaj.

Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Khabib Nurmagomedov wskazał pięciu najlepszych półciężkich na świecie

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. cesellolaroma

  15 września 2020 at 11:44

  Convington z Woodleyem zapowiada się na klasyczny mismatch. Tyron zaliczył ostry zjazd i leży kondycyjnie, a to jest wielki atut Colbiego.
  Mimo wszystko trzymam kciuki za Woodleya, może ta jedna akcja na którą czeka całe walki stojąc na siatce, akurat mu wejdzie ;)

 2. czungumangu

  15 września 2020 at 19:34

  Ja trzymam mocno kciuki za Covingtona. Wyśrubować rekord do 0-15 w rundach Woodleyowi, byłby to rekord nie do pobicia w UFC.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply