Conor McGregor zareagował na niepokojący wywiad Nicka Diaza

Conor McGregor zabrał głos na temat niepokojącego, zdaniem wielu, wywiadu, jakiego w drodze do UFC 266 udzielił Nick Diaz.

Środowy wywiad, jakiego Nick Diaz udzielił ESPN.com przed dzisiejszą rewanżową walkę z Robbiem Lawlerem w ramach gali UFC 266 w Las Vegas, wywołał spore poruszenie.
Starszy ze stocktońskich braci nie wyglądał bowiem na człowieka, który byłby kontent z powrotu i ogólnie z życia. Nieszczególnie sprawnie składając zdania, stwierdził nawet, że chciał wielokrotnie odejść ze sportu, ale nie pozwolono mu na to. Starcie z Lawlerem uznał za bezsensowne, mianem idioty określając tego, kto je zestawił.
Niepokojący ten w oczach wielu wywiad wywołał spore poruszenie w przestrzeni medialnej. Pojawiły się pytania dotyczące kondycji psychicznej Diaza, jego nastawienia mentalnego.

– Zastanawiałem się już publicznie, czy Nick wraca, bo chce, czy dlatego, że musi? – napisał na Twitterze niesłynący z marnowania okazji do podskubania UFC dziennikarz Ariel Helwani. – Jeśli wszyscy podejdziemy uczciwie do tematu, to wiemy dobrze. Od lat nie lubił walczyć. Zasługuje na więcej i mam nadzieję, że odnajdzie spokój i będzie bezpieczny. Wszystko to wygląda dziwnie.

Niespodziewanie odpowiedzi kanadyjskiemu dziennikarzowi udzielił… Conor McGregor!

– Wyluzuj, to bitka, uwielbia je – napisał Irlandczyk, nawiązując do Nicka. – Świetnie widzieć Nicka z powrotem. I Robbiego. Perfekcyjne zestawienie! Modlę się, aby obaj dali dobry występ, świetną walkę i aby bezpiecznie i w zdrowiu obudzili się następnego dnia rano z tymi wszystkimi wspaniałym wspomnieniami i doświadczeniami, jakie to szaleństwo daje im, nam, mnie. Niech im Bóg błogosławi!38-letni Nick Diaz nie był widziany w oktagonie od ponad sześciu lat. Zapowiedział jednak w drodze do gali UFC 266, że zamierza teraz podkręcić aktywność – szczególnie, jeśli przegra rewanż z Lawlerem.

Artykuły poświęcone UFC 266:

Typowanie gali
Najciekawsze kursy bukmacherskie

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply