UFC

Conor McGregor wyśmiał słowa Michaela Chandlera jedną emotikoną – Amerykanin potraktował go elaboratem w odpowiedzi!

Michael Chandler odniósł się do króciutkiego wpisu, którym Conor McGregor podsumował jego niedawne zapowiedzi.
Kilka dni temu Michael Chandler obwieścił, że spodziewa się skończyć Conora McGregora w drugiej rundzie walki, która zwieńczy ich rywalizację trenerską w najnowszym sezonie The Ultimate Fighter.

– Od pierwszych sekund poczuje moją obecność – powiedział Amerykanin. – Jeśli zechcę cisnąć nim o deski, mogę cisnąć nim o deski, sprać go z góry i poddać.
– Wierzę, że skończę Conora w drugiej rundzie. Taki jest mój typ jako Mystic Mike’a na tę walkę.

Fragment ten wypowiedzi Chandlera nie uszedł uwadze Irlandczyka, który podsumował go krótko.

Była to pierwsza interakcja Notoriousa z Ironem od wielu, wielu miesięcy. O nią właśnie zapytał Chandlera Ariel Helwani w najnowszej odsłonie magazynu The MMA Hour.

– Nie zauważyłem tego wpisu do czasu, aż ktoś nie podał go dalej – powiedział. – Ale jest dobrze. Bez znaczenia. Gdybym był na jego miejscu i powiedziałby tak do mnie, też bym to wyśmiał.– Tak jednak widzę ten pojedynek. Tak go analizuję, tak rozkładam na czynniki pierwsze. Podobnie jak inni, śledzę dokładnie karierę Conora. Jego wzloty i upadki, rzeczy, które zrobił świetnie, momenty, w których zawodził.

– Oglądałem to wszystko na szklanym ekranie i dlatego pojedynek ten widzę w ten właśnie sposób, że wchodzę tam i kończę go w początkowych rundach.

– Piękno polega jednak na tym, że wszystko tu będzie narastać, narastać i narastać. Nie jestem nawet w stanie opisać, jak podekscytowany jestem perspektywą skrzyżowania rękawic z nim. Dzisiaj zaczynamy wspólnie tę długą podróż.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

– Będą wzloty, będą upadki, będą momenty spod znaku „jasny gwint, czy on naprawdę to powiedział?”, „jasny gwint, czy on to naprawdę zrobił?”. Będzie wspaniale.

Żelazny podkreślił, że obaj z McGregorem bardzo się szanują, ale rywalizacja trenerska oraz kilka tygodni spędzonych wspólnie na małej przestrzeni może doprowadzić do pogorszenia relacji. Amerykanin nie wie, jakiego Irlandczyka się spodziewać – spokojnego i pełnego szacunku, agresywnego czy może jakiejś mieszanki obu.
Nagrywanie programu rozpocznie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Emisja potrwa od maja do sierpnia. Pojedynek w limicie kategorii półśredniej jest planowany wstępnie na wrzesien.

Cała rozmowa poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button