Conor McGregor i Dana White zabrali głos po śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova

Conor McGregor i Dana White opublikowali krótkie wpisy w mediach społecznościowych po śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova.

Gdy kilka tygodni temu gruchnęły wieści o ciężkim stanie zdrowia Abdulmanapa Nurmagomedova, który po operacji serca został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, Conor McGregor udzielił wsparcia rodzinie Nurmagomedovów.

– Modlę się o dojście do zdrowia Abdulmanapa Nurmagomedova – napisał wówczas Irlandczyk w mediach społecznościowych. – Człowieka odpowiedzialnego za większą liczbę mistrzów świata w różnych sportach walki, niż nam się wydaje. Prawdziwy geniusz sztuk walki!

– Jestem bardzo zasmucony, słysząc dzisiejsze wieści. Pozostaję w modlitwie za rodzinę Nurmagomedovów.

Nieco ponad tydzień temu Notorious zmienił narrację o niemal 180 stopni. Sprowokowany przez Abubakara Nurmagomedova, zasugerował, że Khabib Nurmagomedov wykorzystuje problemy zdrowotne ojca – jakoby przesadzone – aby migać się od walki.
– Domyśliłem się, że cała ta sprawa z Abdulmanapem była tylko przykrywką – napisał wtedy McGregor. – Przykrywka, aby ukryć brak aktywności, wycofywanie się z walk i uciekanie. Powodzenia, ale pamiętaj – Allah wszystko widzi!

Dziś natomiast Abdulmanap Nurmagomedov zmarł w wyniku problemów z sercem i mózgiem, które miały być następstwem zakażenia koronawirusem. Cały świat MMA – złożył kondolencje rodzinie Nurmagomedovów – i uczynił to też Irlandczyk.

– Strata ojca, trenera i oddanego fana sportu – napisał. – Składam kondolencje. Spoczywaj w pokoju, Abdulmanapie Nurmagomedovie.

Krótko śmierć ojca Khabiba Nurmagomedova skomentował też sternik UFC Dana White.
Abdulmanap Nurmagomedov miał 57 lat. Khabib póki co nie zabrał głosu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. silas

    4 lipca 2020 at 12:31

    Jeszcze nie tak dawno temu McGregor kpił z ‚wymyślonej’ choroby, a teraz składa kondolencje. Niech się wali na swój głupi, rudy, zapijaczony ryj.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply