„Legenda” – Gaethje, Khalidov, Błachowicz i inni reagują na śmierć Abdulmanapa Nurmagomedova

Społeczność MMA na całym świecie przekazała wyrazy wsparcia Khabibowi Nurmagomedovowi i jego rodzinie po śmierci ojca Abdulmanapa Nurmagomedova.

Dziś w południe czasu polskiego z Rosji napłynęły hiobowe wieści o śmierci Abdulmanapa Nurmagomedova – ojca, trenera i mentora Khabiba Nurmagomedova. 57-latek zmarł z powodu problemów z sercem i mózgiem, do których przyczyniło się zakażenie koronawirusem.

Poniżej reakcje innych zawodników na te tragiczne wieści.

Składam rodzinie kondolencje. Zacny trener i patriota.

Jak wszyscy inni, tak i ja jestem dziś w żałobie z rodziną Nurmagomedovów. Proszę was o przyjęcie moich szczerych kondolencji z powodu tej dotkliwej straty. Przepraszam Allaha za wszystkie grzechy i błogosławieństwa Abdulmanapa. Proszę Allaha, aby ugościł Abdulmanapa w swoich Ogrodach Edenu.
View this post on Instagram

Rest In Paradise 💪🏿🙏🏿😔 The same bond @khabib_nurmagomedov had with his dad I also had with my grandfather who adopted me, so I understand what you're going through brother. Stay strong we're with you… Reposted from @aliabdelaziz000 الحمدلله القائل: "كل من عليها فان ويبقى وجه ربك ذو الجلال والإكرام". أسأل الله أن يتغمد الفقيد بواسع رحمته، وأن يرزق قلوبكم المؤمنة بقضاء الله وقدره الصبر والسلوان رغم بالغ الحزن والأسى، وأن يجمعنا بأحبابنا في جنات النعيم. إنا جميعاً لله، وإنا إليه راجعون.☝🏾

A post shared by Anthony Rumble Johnson (@anthony_rumble) on
Serce mi się rozdziera na wieść o legendzie Abdulmanapie Nurmagomedovie. Bardzo mi przykro, Khabibie. Twój tata odszedł z sercem przepełnionym dumą, wiedząc, że poniesiesz dalej jego dziedzictwo.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply