UFC

Conor McGregor atakuje rodzinę Nurmagomedovów

Na nieco ponad miesiąc przed galą UFC 229 w Las Vegas Conor McGregor odpalił pierwsze medialne działa w kierunki Khabiba Nurmagomedova i jego rodziny.

Conor McGregor otworzył medialny – mentalny? – front wojny przed zbliżającą się wielkimi krokami batalią z mistrzem kategorii lekkiej Khabibem Nurmagomedovem, z którym skrzyżuje rękawice 6 października w walce wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas.

Irlandczyk wziął na celownik… ojca dagestańskiego zawodnika, Abdulmanapa Nurmagomedova.

https://www.instagram.com/p/Bm3bcH3gPFh/

Abdulmanapie Nurmagomedovie, widzę cię. Kulący się ze strachu za fałszywym szacunkiem. Jak twoje środkowe dziecko. Trzęsący się tchórz.

Na zamieszczonym zdjęciu – autorstwa Ala Iaquinty – jest widoczny Khabib Nurmagomedov podczas słynnego już kwietniowego ataku Irlandczyka na autokar w Brooklynie. Obok niego stoi Magomed Magomedov, czyli jego Anioł Stróż z Dagestanu.

Niewykluczone, że Irlandczyk obrał sobie za cel ataku akurat Abdulmanapa z uwagi na niedawne wypowiedzi seniora, który nie daje mu żadnych szans w starciu z Khabibem. Notorious udowodnił też, że zrobił wikipediowe rozeznanie w temacie rodziny Nurmagomedovów, słusznie zauważając, że Khabib jest środkowym dzieckiem – ma starszego brata Magomeda i młodszą siostrę Aminę.

Odpowiedź Dagestańskiego Orła? W następnym odcinku.

*****

Tony Ferguson vs. Anthony Pettis na UFC 229

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button