Ciryl Gane vs. Jairzinho Rozenstruik na marcowej gali UFC FN

Interesujące starcie w królewskiej dywizji pomiędzy Cirylem Gane i Jairzinho Rozenstruikiem zostało dodane do rozpiski marcowej gali UFC FN.

Bardzo ważny dla układu sił w kategorii ciężkiej pojedynek pomiędzy Jairzinho Rozenstruikiem (11-1) i Cirylem Gane (7-0) odbędzie się podczas zaplanowanej na 13 marca w Las Vegas gali UFC Fight Night.

O walce nieoficjalnie doniósł portal LeSueur.com. Potwierdził ją później między innymi portal MMAJunkie.com.

Sklasyfikowany na 3. miejscu w rankingu kategorii ciężkiej Surinamczyk wygrał pięć z dotychczasowych sześciu walk, jakie stoczył pod sztandarem UFC, jedynej porażki doznając z rąk Francisa Ngannou. W sierpniu ubiegłego roku powrócił na zwycięskie tory, ubijając Juniora dos Santosa. Wcześniej natomiast w pokonanym polu zostawiał Alistaira Overeema, Andreia Arlovskiego, Allena Crowdera i Juniora Albiniego, całą czwórkę nokautując.
Okupujący 7. pozycję w rankingu może pochwalić się nieskazitelnym bilansem 4-0 pod banderą amerykańskiego giganta. W debiucie poddał Raphaela Pessoę, później taki sam los fundując Dontale Mayesowi. Jego kolejną ofiarą okazał się Tanner Boser, którego pewnie wypunktował. Ostatnio Francuz był natomiast widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, w ramach gali UFC 256 nokautując Juniora dos Santosa.Ciryl Gane jest zawodnikiem wszechstronniejszym – zarówno jeśli chodzi o szermierkę na pięści i kopnięcia, jak i ogólnie o płaszczyzny walki w MMA – i prawdopodobnie szybszym. Wyróżnia go też spora aktywność. Natomiast Bigi Boi uderza bardzo mocno, dysponując też smykałką do kontr.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jairzinho Rozenstruik – 2.15
Ciryl Gane – 1.60

Wstępny typ:

Ciryl Gane
Rozpiska UFC Fight Night

Walka wieczoru

170 lbs: Leon Edwards (18-3) vs. Khamzat Chimaev (9-0)

Pozostałe

265 lbs: Ciryl Gane (7-0) vs. Jairzinho Rozenstruik (11-1)
135 lbs: Jonathan Martinez (13-3) vs. Davey Grant (10-4)
170 lbs: Jason Witt (18-6) vs. Matthew Semelsberger (7-2)
115 lbs: Jinh Yu Frey (9-6) vs. Gloria de Paula (5-2)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply