UFC

Cięższy niż przed walką z Janem Błachowiczem! Alex Pereira zdradził, ile przybrał kilka godzin po ważeniu na UFC 300!

Wygląda na to, że pomimo iż walczył przez wiele lat w kategorii średniej, w walce z Jamahalem Hillem na UFC 300 Alex Pereira będzie miał przewagę kilogramów.

Mistrz kategorii półciężkiej UFC Alex Pereira zdradził, ile waży w dniu walki z Jamahalem Hillem. Okazuje się, że Brazylijczyk wniesie do oktagonu jeszcze więcej niż w potyczce z Janem Błachowiczem!

Wojując wcześniej w 185 funtach, Poatan uchodził za jednego z największych i najcięższych (w dniu walki) zawodników w dywizji. Wydawało się jednak, że wraz migracją do wagi półciężkiej straci te atuty. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna.

Już przed debiutem w kategorii półciężkiej – tj. starciem z Janem Błachowiczem w lipcu zeszłego roku – Brazylijczyk szokował wagą. Kilka godzin po tym jak zmieścił się w ustalonym limicie, ważył już 103,4 kilograma – a to oznacza, że przybrał aż 10 kilogramów.

Okazuje się tymczasem, że na UFC 300 Alex Pereira może ważyć jeszcze więcej! W daniu głównym gali w Las Vegas Brazylijczyk stanie do pierwszej obrony pasa 205 funtów, biorąc się za łby z Jamahalem Hillem.

Kilka godzin po ceremonii ważenia Poatan opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym wchodzi na wagę. Co się okazało? Otóż, waga brazylijskiego rębajły wyniosła zawrotne 105,3 kg! Zyskał zatem aż 12,4 kg od czasu wypełnienia limitu mistrzowskiego. Niewykluczone, że do oktagonu wniesie jeszcze więcej.

Nie wiadomo, ile kilogramów do klatki wniesie Sweet Dreams. Wiadomo za to, że na przykład Cieszyński Książę czy były dominant wagi półciężkiej Jon Jones w dniu walki ważyli na ogół około 100 kilogramów. Inny były mistrz Jiri Prochazka do klatki wnosi na ogół około 97-98 kilogramów.

Poniżej szczegółowa analiza-video walki Pereira vs. Hill.

Analizy i typy na UFC 300:


Przegląd najciekawszych kursów UFC 300
Typowanie całej gali
Pereira vs. Hill – analiza i typ (pisane)
Pereira vs. Hill – analiza i typ (video)
Oliveira vs. Tsarukyan – analiza i typ
Gaethje vs. Holloway – analiza i typ
Prochazka vs. Rakić – analiza i typ

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button