Biznes MMA UFCUFCWiadomości MMA

Chris Weidman podpisał umowę sponsorską z Reebokiem

Reebok dopiął swego i ma pod swoimi skrzydłami Chrisa Weidmana.

Mistrz dywizji średniej UFC Chris Weidman jest kolejnym z wąskiego grona zawodników organizacji z Las Vegas, który podpisał indywidualną umowę sponsorską z Reebokiem. Informacja została oficjalnie podana do publicznej wiadomości w poniedziałkowej audycji The MMA Hour.

Oprócz niepokonanego Weidmana u Ariela Helwaniego pojawił się również jeden z dyrektorów Reeboka, Michael Lunardelli, a obaj panowie ubrani byli w jednakowe koszulki w amerykańskich barwach z napisem Join The Team.

Nowojorczyk jako pierwszy z zawodników UFC doczekał się również specjalnej edycji butów we własnej wersji kolorystycznej All American. Co ciekawe, zawodnik nie wiedział wcześniej o ruchu nowego sponsora związanego z obuwiem i było to dla niego pozytywne zaskoczenie.

Również na oficjalnym Twitterze Reeboka pojawiła się informacja o rozpoczęciu współpracy z mistrzem dywizji średniej.

Reebok od niedawna jest głównym sponsorem UFC, a umowa sponsorska jest często krytykowana przez wiele osób związanych ze światem MMA. Pomimo tego, gigant sportowy dopiął swego i ma teraz pod swoimi skrzydłami kolejną supergwiazdę światowego MMA.

Poniżej fotka wersji kolorystycznej butów stworzonych specjalnie dla Weidmana, który już 12 grudnia na UFC 194 w Las Vegas będzie bronił pasa mistrzowskiego dywizji średniej w walce z Lukiem Rockholdem.

chris-weidman

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button