„Chcecie rozmawiać o trędowatym?” – Kelvin Gastelum odpowiada Conorowi McGregorowi i tnie głęboko


Wygląda na to, że zainicjowany przez Conora McGregore medialny konflikt z Kelvinem Gastelumem prędko się nie skończy – Amerykanin właśnie potraktował go solidną kontrą.

Przed galą UFC 234 w Melbourne aż huczało od spekulacji o zakażeniu gronkowcem u Kelvina Gasteluma, który miał w walce wieczoru stanąć w szranki z mistrzem wagi średniej Robertem Whittakerem.

Do pojedynku ostatecznie nie doszło, bo Australijczyk z powodu problemów zdrowotnych zmuszony był wycofać się z występu, ale w licznych wywiadach po gali Amerykanin potwierdził, że rzeczywiście przed galą dopadło go zakażenie. Stwierdził jednak, że walka nie była absolutnie zagrożona, ponieważ od kilku dni stosował medykamenty przepisane przez lekarzy UFC, którzy byli bardzo zadowoleni z rezultatów – zakażenie ustępowało.
Okazję do ataku na Kelvina Gasteluma wykorzystał jednak niewidziany w glorii zwycięzcy w oktagonie UFC od grubo ponad dwóch lat, ale mający na koncie pewne sukcesy w medialnych bojach oraz wielkie w finansowych Conor McGregor.

W trakcie gali Irlandczyk zaapelował mianowicie, aby ktoś powstrzymał Gasteluma przed paradowaniem po hali z pasem mistrzowskim i przybijaniem piątek z fanami, coby uratować ich przed zakażeniem. W naprędce skleconej wówczas odpowiedzi Gastelum nie wysilił się na szczególną oryginalność – choć przedstawił swoje stanowisko jasno.

Chodź i spróbuj mi go zabrać… Mały kutasie!

Gdy natomiast dziś, dwa dni po gali, gościł w programie Ariel Helwani’s MMA Show, zapytany właśnie o przytyki ze strony Irlandczyka, rozpuścił medialne gromy.

Mój Boże… Chcecie rozmawiać o trędowatym?

– powiedział Kelvin.

O trędowatym, który rozsiewa zakażenie po całej Irlandii? To Conor McGregor. Rozsiewa swoje nasienie po całej Irlandii, zapładniając kobiety i nie przyznając się do dzieci. To jest prawdziwy trąd. Zapomnijmy o nim.

Amerykanin nawiązał oczywiście do niedawnych doniesień medialnych, wedle których irlandzki gwiazdor poza swoimi dziećmi z partnerką Dee Devlin ma też inne, do którego się jakoby nie przyznaje.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply