UFC

Brad Riddell vs. Rafael Fiziev na grudniowej gali UFC FN

Świetnie zapowiadający się pojedynek Brada Riddella z Rafaelem Fizievem został dodany do rozpiski grudniowej gali UFC FN.

Pojedynek w kategorii lekkiej pomiędzy dwoma wyśmienitymi uderzaczami z czołowej piętnastki rankingu, Rafaelem Fizievem (10-1) i Bradem Riddellem (10-1), został dodany do rozpiski gali UFC Fight Night, która odbędzie się 4 grudnia w Las Vegas.
O zestawieniu pojedynku doniósł nieoficjalnie portal MMAJunkie.com.
Sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu Nowozelandczyk jest niepokonany pod sztandarem UFC, mogąc pochwalić się serią czterech zwycięstw w oktagonie. W debiucie pokonał jednogłośnie Jamiego Mullarkeya, by następnie niejednogłośnie uporać się z Magomedem Mustafaevem. W kolejnym starciu wypunktował jednogłośnie Alexa da Silvę, by ostatnio – tj. podczas czerwcowej gali UFC 263 – w ten sam sposób pokonać Drewa Dobera, torując sobie drogę do Top 15.

Rafael Fiziev debiutu w UFC miło wspominał nie będzie. W kwietniu 2019 roku przegrał szybko przez techniczny nokaut z Magomedem Mustafaevem. Na zwycięskie tory powrócił w starciu z Alexem Whitem, wygrywając jednogłośną decyzją. W taki sam sposób następnie wypunktował Marca Diakiese. W grudniu ubiegłego roku koncertowo uporał się z Renato Moicano, zwyciężając przez efektowny nokaut. Wreszcie podczas sierpniowej gali UFC 265 po świetnej walce pokonał jednogłośnie Bobby’ego Greena.Obaj zawodnicy to wyborni kickbokserzy. Kirgiz jest nieco bardziej kreatywny, podejmując większe ryzyko, podczas gdy Nowozelandczyk walczy klasycznie, opierając swój styl na podstawach. Mają na uwadze, że Riddell posiada bardzo solidny bak z paliwem, stopniowo rozpracowując swoich rywali – przegrywa natomiast rundy pierwsze – wydaje się, że drugie pięć minut może przesądzić.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Brad Riddell – 2.15
Rafael Fiziev – 1.70

Wstępny typ:

Brad Riddell
Rozpiska UFC FN

155 lb: Brad Riddell (10-1) vs. Rafael Fiziev (10-1)
125 lb: Alex Perez (24-6) vs. Matt Schnell (15-6)
155 lb: Claudio Puelles (10-2) vs. Chris Gruetzemacher (15-4)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button