UFC

Cztery bonusy za Występy Wieczoru po UFC Fight Night 106 rozdane

Podczas konferencji prasowej po gali UFC Fight Night 106 ogłoszono nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o $50 tys. w ramach bonusów.

Tym razem zabrakło bonusu za Walkę Wieczoru, a zamiast tego przyznano cztery bonusy za Występ Wieczoru. Trafiły ona na konto Kelvina Gasteluma, Edsona Barbozy, Michela Prazeresa oraz Paulo Henrique Costy.

Gastelum w walce wieczoru gali znokautował w pierwszej rundzie efektowną kombinacją Vitora Belforta. Jest to trzeci bonus w 11-walkowej karierze Amerykanina w UFC.

Barboza sensacyjnym latającym kolanem w drugiej rundzie zakończył wieczór Beneila Dariusha, mocno zbliżając się w rejony pojedynku o pas mistrzowski kategorii lekkiej. To siódme wyróżnienie dla Juniora w siedemnastej walce w oktagonie.

Prazeres z kolei ekspresowo porozbijał i ostatecznie poddał Josha Burkmana, zwyciężając czwarty pojedynek z rzędu. Jest to dla Traktora pierwszy bonus w jego ósmej potyczce dla amerykańskiego giganta.

Wreszcie Henrique Costa, lepiej znany jako Borrachinha, w swoim debiucie w oktagonie w nieco ponad minutę rozmontował Garretha McLellana.

*****

UFC Fight Night 106 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button