UFC

Cztery bonusy za Występy Wieczoru przyznane po UFC Fight Night 112

Po gali UFC Fight Night 112 w Oklahomie ogłoszono nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o dodatkowe $50 tys. w ramach bonusów.

Tym razem zabrakło bonusu za Walkę Wieczoru, a zamiast tego przyznano cztery bonusy za Występ Wieczoru, które padły łupem Jeremy’ego Kimballa, Dominicka Reyesa, Tima Boetscha oraz Kevina Lee.
Jeremy Kimball w pojedynku otwierającym galę szybko ubił Josha Stansbury’ego, serią prawych posyłając go na deski i wieńcząc dzieło zniszczenia uderzeniami z góry. Jest to dla niego pierwszy bonus w drugim występie.

Debiutujący pod sztandarem UFC Dominick Reyes potwierdził status jednego z najciekawiej zapowiadających się półciężkich, demolując w niespełna pół minuty Joachima Christensena.

Tim Boetsch nie dał żadnych szans Johny’emu Hendricksowi, pewnie zwyciężając pierwszą rundę i ubijając byłego mistrza w drugiej. Jest to dla Barbarzyńcy trzeci bonus w osiemnastej walce dla UFC.

Wreszcie Kevin Lee pokonał przez dyskusyjne poddanie Michaela Chiesę – choć na przestrzeni niespełna pięciu minut prezentował się bardzo dobrze, co może uzasadniać przyznanie mu bonusu. Dla 24-latka jest to drugi bonus w jedenastym występie.

*****

UFC Fight Night 112 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button