UFC

Bonusy za UFC Fight Night 99 przyznane

Organizacja UFC ogłosiła nazwiska czterech zawodników, którzy otrzymali bonusy za Występ Wieczoru na gali UFC Fight Night 99 w Belfaście.

Tym razem nie przyznano bonusu za Walkę Wieczoru, ale przyznano cztery $50-tysięczne wyróżnienia za Występy Wieczoru. Trafiły one w ręce Jacka Marshmana, Kevina Lee, Abdula Razaka Alhassana i Justina Ledeta.

Debiutujący w oktagonie Marshman po nieudanej pierwszej rundzie, którą spędził przede wszystkim na plecach, ubił w drugiej faworyzowanego Magnusa Cedenblada, przerywając serię czterech zwycięstw Szweda.

Lee pomimo problemów w stójce zapaśniczo i parterowo rozprawił się z Magomedem Mustafaevem, usypiając Rosjanina w drugiej odsłonie duszeniem zza pleców. Dla 24-letniego rozpędzonego trzema wiktoriami zawodnika jest to pierwszy bonus w dziewięciu dotychczasowych walkach w oktagonie.

Razak Alhassan w otwierającej galę walce nie miał problemów z rozbiciem Charliego Warda, demolując go w stójce i kończąc w ledwie 53 sekundy.

Wreszcie niepokonany Ledet w swojej drugiej walce dla UFC poskręcał w parterze debiutanta Marka Godbeera, zmuszając do do klepania duszeniem zza pleców. To jego pierwszy bonus w karierze.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button