Bonusy po UFC Fight Night 139 rozdane

Organizatorzy ogłosili nazwiska trzech – bo Yair Rodriguez zgarnął dwa – zawodników, którzy zostali nagrodzeni $50-tysięcznymi bonusami za galę UFC Fight Night 139 w Denver.

Bonusy za Walkę Wieczoru trafiły oczywiście na konto bohaterów dania głównego, w którym Yair Rodriguez po prawdziwej wojnie pełnej fajerwerków w ostatniej sekundzie znokautował Chan Sung Junga. Ponadto Meksykanin otrzymał też bonus za Występ Wieczoru.

Obecnie Pantera może pochwalić się sześcioma bonusami w ośmiu występach w oktagonie. Dla Koreańczyka jest to natomiast szóste wyróżnienie w szóstej walce dla UFC.
Drugi bonus za Występ Wieczoru trafił na konto Donalda Cerrone, który w co-main evencie gali efektownie poddał Mike’a Perry’ego. Dla Kowboja jest to czternasty bonus w dwudziestym dziewiątym występie pod sztandarem amerykańskiego giganta.

*****

UFC Denver: Jung vs. Rodriguez – wyniki i relacja na żywo

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply