UFC

„Ból jest nie do zniesienia…” – Walter Harris z poruszającym oświadczeniem po potwierdzeniu śmierci córki

Walter Harris opublikował oświadczenie skierowane do swojej zamordowanej pasierbicy Ani Haley Blanchard.

Wczoraj potwierdziły się tragiczne przypuszczenia, wedle których szczątki znalezione we wtorek w mieście Shorter w stanie Alabama należały do Ani Haley Blanchard, pasierbicy zawodnika wagi ciężkiej UFC Waltera Harrisa.

Dziś The Big Ticket zareagował na tragedię w poruszającym wpisie na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B5aXd65pjA_/

Moja kochana dziewczynka… Chcę ci podziękować za pomoc w zmianie mojego życia na lepsze… Za nauczenie mnie, jak być człowiekiem i lepszym ojcem! Za bycie moją największą fanką – w zwycięstwie, porażce i przy remisie! Za to, że zawsze wiedziałaś, co powiedzieć, abym się uśmiechnął i podnieść mnie na duchu, gdy byłem zrezygnowany i chciałem się poddać. Rozjaśniałaś moje życie na tak wiele sposobów. Ból jest nie do zniesienia… Wiem, że chcesz, abym pozostał silny, ale to takie trudne, dziecino, to takie trudne. Znajdę sposób, obiecuję ci to, znajdę drogę. Teraz nic nie ma sensu. Jestem tak zagubiony. Po prostu chcę cię z powrotem. Mam nadzieję, że byłaś ze mnie dumna… Będę szedł przed siebie, tatuś po prostu potrzebuje trochę czasu. Tak bardzo cię kocham. Troszcz się o nas, jak zawsze to robiłaś. Potrzebujemy cię teraz bardziej niż kiedykolwiek. Mój mały silny tygrys jest teraz aniołkiem. Kocham cię, dziewczynko, na zawsze!

19-letnia dziewczyna zaginęła 23 października. W związku z porwaniem i morderstwem zatrzymano trzech podejrzanych. Sprawa jest w toku, a jej szczegóły dla dobra śledztwa zostały utajnione.
W stanie Alabama, gdzie doszło do tragedii, dozwolona jest kara śmierci.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button