„Bierz walkę, grubasie, i nie proś o większy hajs!” – Norman Parke wskazał kolejnego rywala

Wygląda na to, że Norman Parke zaczyna się odrobinę niecierpliwić przeciągającymi się – wedle jego narracji – negocjacjami w sprawie rewanżu z Marcinem Wrzoskiem.

Tymczasowy mistrz kategorii lekkiej KSW Norman Parke nie zdzierżył. Irlandczyk z Północy wykpił Marcina Wrzoska, apelując do Polaka, aby ten zgodził się w końcu na walkę.

(pisownia oryginalna)

Witaj Marcinku , grubasie bierz walkę i nie proś już o większy hajs ,jak pokonasz mnie w walce o pas dostaniesz większe siano, ja musiałem na to zapracować 😉 🐖🤣

Norman Parke i Marcin Wrzosek zmierzyli się po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku w ramach jubileuszowej gali KSW 50 w Londynie, gdzie Polski Zombie zastąpił kontuzjowanego Mariana Ziółkowskiego.

Gremialnie skreślany Polak postawił Storminowi twarde warunki, tocząc z nim 5-rundowy, wyrównany bój. Sędziowie wskazali jednak niejednogłośnie na Irlandczyka z Północy, który tym samym sięgnął po tymczasowe złoto.Obaj zawodnicy natychmiast po zakończeniu walki wyrazili pełną gotowość na stoczenie rewanżu.

W komentarzach do powyższego wpisu Norman Parke stanowczo wykluczył powrót do zestawienia z Marianem Ziółkowskim, przypominając, że bilans warszawiaka w KSW to ledwie 2-1, a w pokonanym polu zostawiał tylko biorącego pojedynek w zastępstwie Grzegorza Szulakowskiego oraz „jednopłaszczyznowego” Gracjana Szadzińskiego.

Kilka tygodni temu Norman Parke podpisał nowy kontrakt z KSW, który obejmuje cztery walki.

Stormin niedawno zapowiedział, że do klatki polskiego giganta nie wróci podczas marcowej gali KSW 53 w Łodzi, celując w kolejny pojedynek w kwietniu przy okazji KSW 54. O takowym wspominał też ostatnimi czasy Marcin Wrzosek.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply