Bellator

Bellator 221: sroga zemsta, Patricio Pitbull ubił Michaela Chandlera w pierwszej rundzie – VIDEO

Patricio Pitbull sięgnął po drugi tytuł mistrzowski, nokautując Michaela Chandlera w daniu głównym gali Bellator 221.

W nafaszerowanej złą krwią jak dobra wielkanocna baba rodzynkami walce wieczoru gali Bellator 221 w Rosemont były już mistrz kategorii lekkiej Michael Chandler (19-5) stracił złoto na rzecz zasiadającego na tronie 145 funtów Patricio Freire (29-4), który znokautował go w pierwszej rundzie.

Po trzech minutach szermierki na pięści i kopnięcia w decydującej akcji szybki jak błyskawica Brazylijczyk rewelacyjnie uszedł przed lewym prostym Amerykanina, kontrując soczystym overhandem. Chandler runął na deski, a Brazylijczyk rzucił się za nim z dobitką – gdy Amerykanin spoczywał w bezruchu na deskach, sędzia wkroczył do akcji – w tej samej jednak chwili Iron ocknął się, wracając na nogi. Nie ukrywał później, że uważa przerwanie za przedwczesne.


https://twitter.com/streetfitebanch/status/1127443744859594752

W ten sposób Patricio Freire rewanżuje się Michaelowi Chandlerowi za porażkę, jaką dwa lata temu Amerykanin zadał jego bratu Patricky’emu, ciężko nokautując go w pierwszej rundzie.

31-letni Brazylijczyk jest drugim podwójnym mistrzem w historii Bellatora – po zasiadającym na tronach kategorii ciężkiej i półciężkiej Ryanie Baderze.

*****

Bellator 221: Douglas Lima brutalnie nokautuje Michaela Page’a – VIDEO

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button