Bellator

Bellator 221: Douglas Lima brutalnie nokautuje Michaela Page’a – VIDEO

Douglas Lima awansował do finału Grand Prix wagi półśredniej, ciężko nokautując Michaela Page’a podczas gali Bellator 221.

W co-main evencie gali Bellator 221 w Rosemont i zarazem półfinale Grand Prix Douglas Lima (31-7) brutalnie znokautował Michaela Page’a (14-1), zadając mu pierwszą w karierze porażkę.

W pierwszej rundzie nie działo się wiele. Page w pierwszej części walczył po swojemu, szukając z bocznego ustawienia szybkich i niesygnalizowanych ataków oraz kopnięć na kolano. Lima próbował okopywać wykroczną nogę Brytyjczyka. Akcji nie było jednak wiele. W połowie rundy Brazylijczyk przewrócił rywale, do końca utrzymując się na górze – nie był jednak w stanie wyrządzić mu krzywdy, świetnie kontrolowany w nadgarstkach przez Venoma.
Drugą rundę to Page rozpoczął lepiej, zaskakując Limę soczystym prawym w czubek głowy. Brazylijczyk szybko jednak doszedł do siebie. Potężnym lowkingiem ściął z nóg próbującego kontrować rywala – a gdy ten podnosił się, ustrzelił go atomowym prawym z dołu. Page wywinął się nienaturalnie, pozbawiony już przytomności. Serią młotów z góry Lima dopełnił dzieła zniszczenia.


https://twitter.com/streetfitebanch/status/1127408693056811008
https://twitter.com/streetfitebanch/status/1127408381814366208

Brazylijczyk w finale Grand Prix poczeka teraz na zwycięzcę czerwcowego starcia mistrza Rory’ego MacDonalda z Neimanem Gracie.

*****

Wyniki UFC 237: Warlley Alves zafundował oktagonowe piekło Serio Moraesowi – VIDEO

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button